Wpis z mikrobloga

ocenzurowana wersja wymoderowanego wpisu
List od zbanowanego @BigKahunaDick
==================================================
Żegnajcie moje dzielne hobbity. Moja praca zakończona. Nie powiem nie płaczcie, nie wszystkie bowiem łzy są niedobre.
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy cieszyli się z moich postów. Zostałem zbanowany za szerzenie prawdy[[OPINIA UŻYTKOWNIKA!!!]]. Wydaje mi się, że mój los był przesądzony nawet gdybym nic nie napisał po poprzednim 2-miesiecznym banie. Czekali po prostu aż skończę banicję by legalnie wlepić mi perma[[OPINIA UŻYTKOWNIKA!!!]. Nie chodziło o żaden konkretny post[[OPINIA UŻYTKOWNIKA!!!]. Wydaje mi się jednak, że znam przyczynę. Jakiś czas temu pisałem z #z####zy#ą ####### z ###ó#. ####z# ######ł# ## ##ż####ść ######### z #### ########. #######y # ##z##### ##zyz##ł# ## ##ę, ż# ####yś ##ż z####z#ł# ####### ##ł##### z ######. ### ##ę ###yś#####, #### #ez#zyz## z z####### ###ó##ł## #########. Ż#### #z####ą#y ##ę ##### ### #ę#z## ###zą##ł ## ######. #z####zy## z####ł# ####ę # ######z##ł# ####### ##ł#######, ż# ## ## #ą #########ł##. ###### z ######## ##z#ą# ##ę ## ####. ####ż#ł ####, ####ł, ż# ####zy #z####zy###, ## ### # ### #### #####ę...####. ### #ł#ś### #z#### ##ę ##y z############# ###########y # ####ą#### ##### #######y## ######ą #######ę #ł##zy. Poza tym ludzi o słusznych, męskich poglądach banuje się [[OPINIA UŻYTKOWNIKA!!!] gdyż ich wypowiedzi nie są zgodne z polityką ######### i reklamodawców. Natura. Często udzielam się na Facebooku co wielu z was zauważyło. Jeśli zobaczycie gdzieś poza wykop komentarz "natura" to jest to moja spuścizna. Zniszczyli moją działalność na filmwebie, na grupach filmowych na Facebooku i na wykopie, ale żyje ona w waszych sercach. Żegnajcie moi kochani.
#dickpill #przegryw #blackpill #mokebe #moderacja #penis #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #cuckold #beciak ################## #feels #takaprawda #takbylo #pozegnanie #natura
==================================================
Wpis pierwotny spadł, więc wrzucam z drobną cenzurą :)
Powyższa treść może zawierać opinie zbanowanego użytkownika naszego Portalu

Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
Wolamyzbanowanych zawsze dostarcza listy do adresata :>

Tag #wolamyzbanowanych służy do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" może napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :) Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6 (metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/58381575
gimnazjumqqq - ocenzurowana wersja wymoderowanego wpisu
List od zbanowanego @BigKahu...

źródło: comment_1663334202VFSVz7pbhKrcEXtw0zZTwG.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gimnazjumqqq: czego można było się spodziewać? Że sprawa ma drugie dno. Żegnaj @BigKahunaDick. Twoja spuścizna pozostanie w naszych glowach na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zbudowałeś sobie pomnik trwalszy niż że spiżu.
A prawda jest taka że oficjalne dane dotyczące rozmiarów penisów są zakłamanie, aby ludzie nie popełniali samobójstw w związku z posiadaniem mikrusa.
Posiadasz imponująca wiedze. Szerz ja gdzie tylko możesz w internecie.