Aktywne Wpisy

wybryk_natury +177
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)

orkako +31
Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, więc streszczę ten film
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci
1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci
1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.






Komentarz usunięty przez autora
@pilot1123: Tak. A pod tym mostem jest dodatkowo postawiona przeprawa pontonowa. Powtarzam, na polskim twitterze ludzi opisujących ten konflikt zbrojny jest pełno fantastów. Pomylili analize informacji z wymyślaniem informacji. Tak samo kompletną bzdurą było to "info" od Wolskiego parę dni temu.
źródło: comment_1663319079ea4rawV6GHfhkucJt1LMws.jpg
Pobierz@Thorkill: niczym tego nie podparł, temat ucichł. Czuć że tam jest sieczka cały czas, Kisielivkę co jakiś czas Ukraińcy zdobywają, odtrąbiają sukces, potem tydzień ciszy i znowu Kisielivkę zdobywają. Za to Girkin twierdzi że Rus zdobywają Posad-Pokrowskie ¯\_(ツ)_/¯
Nieźle będzie ten teren przeorany...
@pilot1123: Dokładnie. Pierwszy raz o tym ze Kisielivkę została rzekomo zdobyta przez Ukrainców to przeczytałem na twitterze pod koniec czerwca. Parę dni temu na rosyjskich kanałach ukazał się materiał filmowy z Kisielivki. Rosjanie wciąż tam są i wygląda że ta miejscowość nie jest wcale w pobliżu frontu.
@Thorkill: jakieś zdjęcia/filmy czy coś? Czy tylko twitterowe fantazje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1570341577645514754/photo/3
źródło: comment_1663324028qM3MaHAJtGNARDbAZvUJGK.jpg
Pobierz@Hieronim_Berelek: Częśc transportów nie przejedzie. To jest jasne i nikt nie polemizuje z tym że sytuacja logistyczna Rosjan na zachodnim brzegu Dniepru jest trudna. Ale od "trudna" do "beznadziejna" jak tu niektórzy malują obraz sytuacji od paru dni, jeszcze daleka droga.
Przestały się pojawiać filmiki z TB2 ponownie, więc przyjąłbym że Rosjanie załatali dziurę w opl.
Przecież Rosjanie nie są aż tak głupi, żeby czekać z założonymi rękami aż 1/3 ich armii zdechnie
chyba o to wam chodzi
https://twitter.com/COUPSURE/status/1570304517912104962/photo/1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1663325722mhLPoMusyz560rvQq4U3Rq.jpg
PobierzNie są głupi, próbują, ale ostrzał naszych najlepszych braci Ukraińców niweczy im te plany w baaaaardzo dużym stopniu.
Czas i logistyka działa na niekorzyść
No faktycznie nie do przebycia. Zostawiasz gacie na jednym brzegu i przepływasz wpław na drugi.