Wpis z mikrobloga

@Melisandre: po pierwsze to brak snu, bo przez cztery dni spalam może 5 godzin. Umyłam się dopiero prawie 24h po porodzie Do tego warunki: trzyosobowa sala, stałe zapalone światło - bardzo słabe możliwości odpoczynku po jednak ogromnym wysiłku fizycznym. Podlaczali mnie do laktatora, cyce na wierzchu, a na salę wchodzili obcy ludzie w odwiedziny, co było średnio komfortowe (to było tuż przed pandemią). Personel nie za bardzo pomocny i ludzki, machnalne
@ciemnienie: Tak, u mnie było podobnie. Mam flashbacki :) Ja nie miałam pokarmu a babka od laktacji urządziła mi laktacyjny terror. Ciągła i ściskała aż się pojawiła krew na sutkach. Wtedy ją po prostu wyrzuciłam za drzwi i poszłam po MM. W domu na spokojnie przy wsparciu femaltickera uruchomiłam laktację. Aa szkoda gadać. Każda kobieta mogłaby swoją historię opowiedzieć.
@Melisandre: ciesze się że wyjaśniłaś sprawę odnośnie cesarki bo akurat pracowałem i nie miałem jak odpowiedzieć. A tam wyżej komuś się pomyliło i powinno być chyba, że w latach 90 cesarka to była ruletka ale dzisiaj jest to bezpieczny i oszczędzający kobietę zabieg. Poród naturalny może nawet doprowadzić do zgonu rodzącej nie mówiąc o komplikacjach i rekonwalescencji po porodzie.
@eintopf: @eintopf: @dobrowolskii: @Xemioza: Jak przyjechałem to czekałem na położna, żeby mnie wpuściła miraski, cały poród trwał 4 godziny od chwili wyjazdu z domu do chwili mojego wyjścia z oddziału +-20 minut xD Córeczka zdrowiutka, siłami natury #!$%@? akcja. Jestem w szoku zainteresowania! Pozdrawiam cieplutko zainteresowanych
Thirteenxiii - @eintopf: @eintopf: @dobrowolskii: @Xemioza: Jak przyjechałem to czeka...

źródło: comment_1663316052JTaIWHDZIQjTGfOjOMgqFS.jpg

Pobierz
Taka prawda


@Melisandre: Taka prawda, czyli gówno prawda.

Ty miałaś takie doświadczenia, a przyjdzie inna kobieta która powie, że ona po porodzie naturalnym śmigała i opiekowała się dzieckiem bez problemu, a te po cesarce nie były w stanie się podnieść z łóżka. Nie ma co się licytować, po prostu każdy poród jest inny i każdy przypadek należy rozpatrywać osobno. Wiadomo, że jak kobieta waży 40 kg i jest wąska w biodrach,