Wpis z mikrobloga

@azembora

Szybkie wytarcie ręcznikiem twarzy i gotowe, zamiast zmycia resztek żelu do golenia.

Ja tam używam pianki gillette i jeszcze nigdy jej nie zmywałem. Nawet ręcznika nie używam tylko płyn po goleniu i gotowe. Pianka to nie piana z mydła że trzeba to zmywać. To bardziej balsam który się wciera w skórę ¯_(ツ)_/¯
@pss8888 ma przede wszystkim alkohol w składzie, więc absolutnie nie jest balsamem, powinieneś przemywać twarz, bo alkohol paruje ze skóry razem z wodą, przez co przyspiesza się proces starzenia (wysuszasz skórę)
@WroziaZebuzia
https://www.rossmann.pl/Produkt/Produkty-do-golenia/Gillette-pianka-do-golenia-do-skory-wrazliwej-200-ml,305,8599
Aqua, Triethanolamine, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isobutane, Laureth-23, Sodium Lauryl Sulfate, Propane, Parfum, BHT.

Które to alkohol? Poza tym co mnie alkohol obchodzi w piance jak płyn po goleniu to alkohol głównie. I bardzo dobrze zresztą bo dezynfekuje porządnie. A to ważne bo kiedyś kupiłem jakieś uwno Nivea balsam to po goleniu się skóra skarżyła strasznie. Dezynfekcja podrażnień to podstawa.
@Programista100k to zależy czy masz Parkinsona ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie to nie, za pierwszym goleniem tylko raz się delikatnie zacialem bo wiadomo - nie wiesz jakim kątem atakować itd. ale z czasem jest lepiej.
Od siebie polecę pić rel. Jest na całe żyletki ale wcale nie jest dużo większy od tych na połówki. Poza tym jest solidny i niedrogi. Miałem Wilkinsona za dwa razy tyle i
G.....r - @Programista100k to zależy czy masz Parkinsona ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie to nie, z...

źródło: comment_1663230509JAlYMtB5xmo6OzJEZy5CdI.jpg

Pobierz