Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@serniczek_z_rodzynkami: wcale nie muszą. Jeśli to robią to albo dlatego że się wstydzą, albo dlatego że trafiają na facetów którzy nie akceptuja ich przeszłości więc nasteonym razem wola skłamać. Po co wgl komuś wiedzą na temat przeszłości seksualne partnera? To do niczego niepotrzebne, a jeszcze może komuś głowę zaśmiecić niepotrzebnie i coś popsuć bo niektórzy nie potrafią się pogodzić z czyjaś przeszłością.
  • Odpowiedz
@MalaMi_20: Ładnie nam podałaś definicję kłamania. Po to się właśnie kłamie. Jesteśmy gorsi, więc kłamiemy, aby być lepszymi w oczach innych. To nie ich wina, że jesteśmy gorsi i że postrzegają nas zgodnie z naszym zachowaniem. Trzeba było się zachowywać to teraz nie trzebaby było kłamać i żyć w kłamstwie, iluzji. To osoba kłamiąca nie może pogodzić się ze SWOJĄ przeszłością i z jej KONSEKWENCJAMI.
  • Odpowiedz
@MalaMi_20:

Jeśli to robią to albo dlatego że się wstydzą, albo dlatego że trafiają na facetów którzy nie akceptuja ich przeszłości więc nasteonym razem wola skłamać.


Dlaczego więc nie powiedzą "nie mam ochoty o tym rozmawiać" lub "nie odpowiem ci, bo to nie twoja sprawa".

Przecież to z czasem wyjdzie i sprawi, że kwas się wyleje.

Chwila iluzorycznej sielanki po to by to wszystko runęło w gnoju i kwasie.

Warte to?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nemayu: nie muszą czuć się gorsze żeby kłamać albo nawet uważać ze zrobiły coś złego. Ale wiedza, że jak powiedzą prawdę to zaczną się jakieś głupie pytania albo drążenie albo facet będzie wypominał później. Jak dziecko zje czekoladkę której mama zabroniła jeść przed obiadem to skłamie ze jej nie zjadł, nie dlatego że uwaza że złe jest jedzenie czekoladki przed obiadem ale dlatego że wie że mama będzie o to zła
  • Odpowiedz
Po co wgl komuś wiedzą na temat przeszłości seksualne partnera? To do niczego niepotrzebne, a jeszcze może komuś głowę zaśmiecić niepotrzebnie i coś popsuć bo niektórzy nie potrafią się pogodzić z czyjaś przeszłością.


@MalaMi_20: To pierwsze, nie ty decydujesz czy komuś jest potrzebna jakaś wiedza. Po drugie to własnie dziewczyny nie potrafią się pogodzić ze swoją przeszłością worka na spermę i chcą udawać i chcą żeby chłopak się zachowywał się tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@serniczek_z_rodzynkami: tak powie ktoś kto potrafi stawiać granice i się komunikować. Niestety mało takich ludzi
Kłamstwo dla człowieka jest zwyczajnie prostsze, chociaż mniej sensowne, bo tak jak mówisz... Wkoncu to wyjdzie :) według mnie nie warto kłamać, sama jestem zwolenniczką nawet najbardziej brutalnej prawdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sepuqqu: XD ja o niczym nie decyduje, ja tylko pytam jaki jest sens tej wiedzy? Co nam ona daje? Czy jest do czegokolwiek potrzebna? Czy to może jest poprosru czyjeś widzimisie i to że on MUSI WIEDZIEĆ, BO NIE DAJ BOŻE DZIEWCZYNA MIAŁA WIĘCEJ NIŻ DWÓCH PARTNERÓW, ALBP PRZESPAŁA SIĘ KIEDYŚ Z MURZYNEM I JA TAKIEJ NIE CHCE FUJJ
  • Odpowiedz
@MalaMi_20: Tak, ta wiedza jest potrzebna bo mężczyzna chce wiedzieć czy idąc z rodziną po ulicy nie będzie dostawał porozumiewawczych spojrzeń i uśmiechów od gości który mu ruchali kobietę we wszystkie dziury za darmo, bez żadnego starania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nemayu: no właśnie, a nie dlatego że uwaza że zrobił coś złego. Jeśli dziewczyna nie ma złych doświadczeń z rozmawianiem o swojej przeszłości seksualnej, jeśli jest pewna siebie i zna swoją wartość to nie będzie kłamać. Ale jeśli kilka razy opowiadając o swojej przeszłości trafiała na idiotow którzy jej to później wytykali to zwyczajnie zaczyna uważać ze łatwiej jej będzie skłamać. To bardzo prosty psychologiczny schemat który ludzie powtarzają w wielu
  • Odpowiedz
@MalaMi_20:

XD ja o niczym nie decyduje, ja tylko pytam jaki jest sens tej wiedzy? Co nam ona daje? Czy jest do czegokolwiek potrzebna? Czy to może jest poprosru czyjeś widzimisie i to że on MUSI WIEDZIEĆ, BO NIE DAJ BOŻE DZIEWCZYNA MIAŁA WIĘCEJ NIŻ DWÓCH PARTNERÓW, ALBP PRZESPAŁA SIĘ KIEDYŚ Z MURZYNEM I JA TAKIEJ NIE CHCE FUJJ


No i jak on takiej nie chce to w czym problem? W
  • Odpowiedz
@Cyprok: Bo kobietom nie chodzi o to żeby znaleźć mężczyznę który je zaakceptuje, tylko takiego który zgodzi się dostarczać zasoby na nią i jej gówniaka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sepuqqu: tak jakby mężczyźni nie uprawiali seksu dla zabawy. Seks to przyjemność dla obu stron, nie tylko dla mężczyzny. Może to dla Ciebie nowość ale uwaga, zdradzę Ci sekret. kobiety również uprawiają seks dla przyjemności.
  • Odpowiedz