Wpis z mikrobloga

#bmw #g26 #motoryzacja

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już jestem po wymianie oleju i co mogę stwierdzić mając wcześniej Skodę Rapid 1.6TDI 115km na wypasie:

- Komfort jazdy jest fenomenalny, fotel wygodny i już nie boli mnie kręgosłup po dalszej trasie. Wyciszenie dużo lepsze niż się spodziewałem, te 191km robi robotę (przynajmniej dla mnie, wcześniej mając 115km czuje diametralną różnice, po gwarancji pewnie przejadę się na chipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- Spalanie jak najbardziej akceptowalne, przy 100 mam około 4.2L, przy 140 jest to 6.2L a przy 180 7.3L, cieszę się że nie zdecydowałem się na 430i ani 530i, gdzie głównie to jeżdżę obwodnica.
- Dużo ludzi ogląda sie za tym autem, kilka osób pyta co to za model, co jest fajnym uczuciem
- Lasery robią robotę i mają duży zasięg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- HIFI audio gra ładnie, moim zdaniem wystarczająco
- Automacik zmienia biegi elegancko, nigdy więcej manualna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- Bagażnik jest kozacki, wiadomo ze to nie jest 600L Superb ale można załadować dużo rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólne wrażenia są super, wcale nie żałuje że nie wziąłem g30
jaavi666 - #bmw #g26 #motoryzacja 

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już...

źródło: comment_1662985534jQko06AfIypBMY0pZLqNxP.jpg

Pobierz
  • 52
@fan_comy: Dlatego 3 lata gwarancji i potem się będę martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Piratez: Zgadzam się, od dołu ładnie ciągnie i w ogóle nie ma turbo dziury jak na te 191KM aż teściu był pod wrażeniem
@bidzej: Piękny, na pewno lepiej niż w 3 czy 5. Dopóki na żywo nie zobaczyłem to też tak pisałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@jaavi666: Head up masz? Dało się tu dołożyć fotele komforty i najwyższe dostępne nagłośnienie? Automat 8 stopniowy? Ja właśnie myśle o g31. Tylko jak pytałem w takiej konfiguracji jak chce trzeba długo czekać. ;(
@Wolf1986: Brałem już gotowca z salonu. Nie mam head up a i tak bym go nie brał (wtedy był w restrykcji teraz nie wiem jak jest) można domowic sportowe fotele m, komforty masz od serii 5. Automat zf 8 biegów cudowny, nagłośnienie mam hifi, dla mnie wystarczy ale można harmana domowic, ale imo szkoda kasy. Ludzie na serie 4 czekają od kwietnia 2021

Seria 5 to już trochę stare auto i
@jaavi666: Mój znajomy dalej czeka na czwórkę. A zamówił w listopadzie albo grudniu. Złożył sobie najbogatsze wyposażenie. Pewnie jeszcze poczeka. Choć pare razy dzwonili, ze jak zejdzie z wyposażenia to auto już mógłby odebrać. Te domawiane fotele wyglądają tak?
Nie wiem. Chciałbym kombi aby zapolować się ze wszystkim i wozić po Europie. Jak zrobisz 10k km ( ͡° ͜ʖ ͡°) informuj jak wrażenia.
Wolf1986 - @jaavi666: Mój znajomy dalej czeka na czwórkę. A zamówił w listopadzie alb...

źródło: comment_1663187511IiVA4q3QO8vtW28g9P2Ds3.jpg

Pobierz