Wpis z mikrobloga

#bmw #g26 #motoryzacja

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już jestem po wymianie oleju i co mogę stwierdzić mając wcześniej Skodę Rapid 1.6TDI 115km na wypasie:

- Komfort jazdy jest fenomenalny, fotel wygodny i już nie boli mnie kręgosłup po dalszej trasie. Wyciszenie dużo lepsze niż się spodziewałem, te 191km robi robotę (przynajmniej dla mnie, wcześniej mając 115km czuje diametralną różnice, po gwarancji pewnie przejadę się na chipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- Spalanie jak najbardziej akceptowalne, przy 100 mam około 4.2L, przy 140 jest to 6.2L a przy 180 7.3L, cieszę się że nie zdecydowałem się na 430i ani 530i, gdzie głównie to jeżdżę obwodnica.
- Dużo ludzi ogląda sie za tym autem, kilka osób pyta co to za model, co jest fajnym uczuciem
- Lasery robią robotę i mają duży zasięg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- HIFI audio gra ładnie, moim zdaniem wystarczająco
- Automacik zmienia biegi elegancko, nigdy więcej manualna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- Bagażnik jest kozacki, wiadomo ze to nie jest 600L Superb ale można załadować dużo rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólne wrażenia są super, wcale nie żałuje że nie wziąłem g30
jaavi666 - #bmw #g26 #motoryzacja 

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już...

źródło: comment_1662985534jQko06AfIypBMY0pZLqNxP.jpg

Pobierz
  • 52
@PrinceOfDukes: Normalnie, otwierają się bez problemu, w nocy są podświetlane, wyglądają kozacko. Bardziej bym się przyczepił do tego że jak ludzie otworzą już auto albo chca zamknąć, to łapią za szybę xD

@c43amg: WIem, dlatego jestem niedzielnym kierowcą, który do coupe wziął diesla ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@jaavi666: siema, mogę zapytać ile Cie kosztowała to cudo? ja jeżdżę F30 LCI dokąłdnie w tym samym silniku,
jest dynamika i jest oszczędność, piękna sprawa. I żadne inne auto którym jeździłem wczesnej nie prowadzi się tak dobrze jak BMW,
@requiem69: 277.000 po rabacie. Wyżej napisałem, z tym ze już za taka cenę nie kupisz pewnie bo na stronie przy konfiguracji już kilka tys jest więcej..

Auto prowadzi się lux, już miałem przygodę z rozlanym olejem na zjeździe z autostrady i bez problemu dałem radę