Wpis z mikrobloga

#bmw #g26 #motoryzacja

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już jestem po wymianie oleju i co mogę stwierdzić mając wcześniej Skodę Rapid 1.6TDI 115km na wypasie:

- Komfort jazdy jest fenomenalny, fotel wygodny i już nie boli mnie kręgosłup po dalszej trasie. Wyciszenie dużo lepsze niż się spodziewałem, te 191km robi robotę (przynajmniej dla mnie, wcześniej mając 115km czuje diametralną różnice, po gwarancji pewnie przejadę się na chipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- Spalanie jak najbardziej akceptowalne, przy 100 mam około 4.2L, przy 140 jest to 6.2L a przy 180 7.3L, cieszę się że nie zdecydowałem się na 430i ani 530i, gdzie głównie to jeżdżę obwodnica.
- Dużo ludzi ogląda sie za tym autem, kilka osób pyta co to za model, co jest fajnym uczuciem
- Lasery robią robotę i mają duży zasięg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- HIFI audio gra ładnie, moim zdaniem wystarczająco
- Automacik zmienia biegi elegancko, nigdy więcej manualna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- Bagażnik jest kozacki, wiadomo ze to nie jest 600L Superb ale można załadować dużo rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólne wrażenia są super, wcale nie żałuje że nie wziąłem g30
jaavi666 - #bmw #g26 #motoryzacja 

Przejechane z moja Beatką 3300km 2.0xd 190km, już...

źródło: comment_1662985534jQko06AfIypBMY0pZLqNxP.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 3
@Kroledyp: Chodzi Ci o znaczek na 50 lecie m? Można je kupić w ASO ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak ogólnie o bmw, to na pewno w dobie elektryfikacji i robienia silników 1.0
  • Odpowiedz
@jaavi666: Tak chodzi mi o znaczek, nie no kupić sobie można pewnie. Ale po vinie już go nie będzie a wiemy, że właściciele BMW to świrusy (pozytywnie) i jak sobie dołożysz M pakiet którego niema w specyfikacji to wyproszą ze zlotu.
Myślę, że to będzie bardzo cenne za jakiś czas, dodając do tego jeszcze dość słabą podaż.
  • Odpowiedz
Spalanie jak najbardziej akceptowalne, przy 100 mam około 4.2L, przy 140 jest to 6.2L a przy 180 7.3L


@jaavi666: sprawdzałeś może realne po zatankowaniu? Czy zakładasz standardowe 0,5l więcej niż to co komp pokazuje?
Jak na 4x4 to muszę powiedzieć bardzo ładne wartości.
  • Odpowiedz
  • 2
@maciekawski: Wzoruje się tym co komputer pokazuje, wiec możesz dorzucić 0,5L jeżeli tak uważasz ale tankując od strzała do strzała to mniej więcej tak pokazuje (średnie spalanie od tankowania 6.5L, a po zrobieniu 300km 20,3L mi weszło

Edit: miałem tez silnik na dotarciu wiec go nie pilowalem
  • Odpowiedz
@jaavi666 graty, ciesz się ile wlezie póki nie ma usterek bo jak się rozkraczy to już na ament xD ja ze swoją 13 letnim #e87 to nawet już nic nie mówię, wystarczy wejść na tag XD
  • Odpowiedz
@requiem69: To nie są te same silniki a raczej nie ten sam osprzęt. Jeden jest na pojedynczej turbinie a drugi na podwójnej. Różnica jest taka ze ten drugi ma lepszy dół i lepsza reakcje na gaz.
  • Odpowiedz