Wpis z mikrobloga

I bardzo dobrze, jechać z motłochem. 2,5 roku pandemii i zakazów za mało? To teraz siedzimy w zimnym. Zamiast mandatów za brak maseczki, policjantom da się kamery termowizyjne xDDD absurd w którym aktualnie żyjemy od 2020 roku to najgorszy okres do zycia. Odechciewa się każdego dnia. Globalna indoktrynacja ludzi ekologią i odpowiedzialnością zamiast kultu wolności jednostki obrała kierunek, którego juz nie odwrócimy. Szykujcie się w perspektywie 5 lat na zamieszki w całej europie. To jest główny cel tego wszystkiego.

#koronawirus #wojna #ukraina #energetyka
wiem_wszystko - I bardzo dobrze, jechać z motłochem. 2,5 roku pandemii i zakazów za m...

źródło: comment_16627310921fDlum60J1c5mPA8U40cc2.jpg

Pobierz
  • 23
@clas: tylko na przeziębienie to trza do łózka się położyć i regulować komfort cieplny warstwami okrycia, jedynie jak trzeba do łazienki to grubszy porannik, gdyby przeziębienia faktycznie w zimnie lepiej nas uszkadzały to Eskimosi już dawno by wyginęli
@clas: tylko na przeziębienie to trza do łózka się położyć i regulować komfort cieplny warstwami okrycia, jedynie jak trzeba do łazienki to grubszy porannik, gdyby przeziębienia faktycznie w zimnie lepiej nas uszkadzały to Eskimosi już dawno by wyginęli


@KollA: Przeziębienie to jeden z przykładów. Mam znajomą która słabo funkcjonuje w tej temp nawet bez przeziębienia.
Ale i tak wynika z tego jedno: problemy które powinny być ogarniane „globalnie” są przerzucane
@gejuszmapkt: Odpowiedź brzmi: To zależy.
19 stopni na parterze, gdzie ciągnie ci od piwnicy i podłoga ma jakieś 15 i z słabo ocieplonymi ścianami, od których też ciągnie chłodem, jest dosyć zimne w odczuciu.
19 stopni na piętrze w ocieplonym mieszkaniu, gdzie podłoga ma 19, jest spoko.
@clas: ja odnoszę wrażenie, że problemów sztucznych (braków) jest więcej niż naturalnych i są one celowo tworzone

założenie, że faktycznie rządzący (mniej kukły polityczne) doskonale tego nie wiedzą, jest raczej błędne

ekonomia podaje, że najlepiej zarabiam, jak jestem monopolistą, to prawo się wykorzystuje przeciw obywatelom, zmuszając do korzystania z usług i zbędnych ograniczeń narzucanych przez urzędników (także tych w UE)
@wiem_wszystko: Jeśli to jest prawda, to już widzę te absurdy - w słoneczny grudniowy dzień robisz w małym mieszkaniu pieczeń, więc słońce i piekarnik dodatkowo nagrzały Ci mieszkanie do 21 stopni. A tu kontrol idzie, więc co? Trzeba szybko otworzyć okna i drzwi, żeby obniżyć temperaturę do regulaminowych 19. Ot ekologia i oszczędność energii pełną parą.
19 stopni jak siedzisz w domu i mało się ruszasz to niska temperatura.


@_kapsel: 19 stopni to chyba trzeba #!$%@?ć salta albo odkurzać całą chałupę i to do tego jakimś starym grzejącym się odkurzaczem. Ewentualnie jak p0laki walić browary od rana do wieczora i mówić że nic się nie czuje zimna. Albo jak wykopki - specjalne ziułka, kafkę i jakieś #!$%@?, albo jakąś TERAPIĘ, po której to pewno organizm lepiej będzie