Wpis z mikrobloga

serio wierzycie, że z tym mBankiem to była wtopa? Ludzie dostali na telefony życzenia miłego dnia, 15 minut później marketing banku miał gotowe grafiki i praktycznie całą kampanię do wrzucenia na FB. No i przez kilka dni wokół całej "wtopy" powstał niezły szum medialny. Przecież mBank musiałby wydać kilka baniek na taką promocję, jaką wtedy za darmo dostali od (prawie) wszystkich mediów w Polsce.


@sowiq Tak, wierzę. Po pierwsze to nie lata
nie wiem ja kupuję gdziekolwiek indziej byle nie syfionka, jak ten sklep wygląda wogole, chyba że jesteś mega fanem escape roomów


@Anon2139: Też miałam takie podejście, ale jak Biedronka jest najbliżej to jednak lenistwo wygrywa...

Poza tym zawsze zakupy tam wychodzą mnie ok. 100 zł taniej niż wygląda na to zawartość koszyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak to Biedra robi, ale serio jest tam tanio,
@sowiq: Zajebista reklama - dowiadujesz się, że w instytucji zaufania publicznego, gdzie ludzie trzymają najczęściej oszczędności całego życia, pracują takie pierdoły, że nie umieją nawet przetestować normalnie powiadomień. Brzmi jak coś, na co warto zapolować, będąc międzynarodowym bankiem, który zna każda osoba, nawet mieszkająca pod kamieniem XD
@Pantegram: te tortille które po podgrzaniu śmierdzą gorzej niż zupki chińskie? Ostatnio w robocie sobie podgrzałem... Na stołówce pół dnia waliło jakimś octem.
Co do reszty to się zgadzam ;)
dawaj, gdzie obecnie masz "market premium" po zamknięciu piotra i pawła i innych tego typu sklepów? Na targ mam jechać? Lidl i carrefour to taka sama loteria jakościowa co biedronka.


@Rabusek: W Auchan jest do pytona produktów premium oraz bio eko organicznych bla bla bla. Nawet wołowinke Grass Feed kupisz a i jak jest Wagyu Beef ;)
te tortille które po podgrzaniu śmierdzą gorzej niż zupki chińskie? Ostatnio w robocie sobie podgrzałem... Na stołówce pół dnia waliło jakimś octem.

Co do reszty to się zgadzam ;)


@muadzik: No może i mi się coś #!$%@?ło z tymi tortillami xD

Co nie zmienia faktu że na YT są bardzo popularne serie typu "Hity z Biedronki" - niemal każda dietetyczka którą śledzę na YT taką serię posiada i stąd też czerpię
@Rabusek u nas na środowisku preprodukcyjnym ktoś kiedyś zaczął używać Dung Factory jako nazwy firmy w danych testowych. Teraz jest tego setki, rzeczy w stylu Dung Factory 11111, Dung Factory 2137 albo Dung Factory 420.. Mam nadzieję że to na proda nigdy przez przypadek nie trafi XD