Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę, jak tzw. postępowe media w przerwach między standardowym przekazem uprawiają kwik pt. "Hurr durr, gdzie ci prawdziwi mężczyźni?! Czemu się nie starajo?!"

A najlepsze są lewicowe incele na wyparciu w komentarzach, obowiązkowo z piorunkami w awatarach, skomlące że oni to się starają, ale panie ich nie doceniają XDDD

No ale #redpill jest już w mainstreamie, bo najpopularniejsze komentarze facetów mówią, że nie ma o co się starać, albo że skoro mamy równouprawnienie to kobiety nie powinny być specjalnie traktowane.

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz s.....i - Zawsze mam bekę, jak tzw. postępowe media w przerwach między standardowym p...
źródło: comment_1662553660iplEgKgISOH37z8VCTl5MK.jpg
  • 37
@skitarii: Ja wiele razy się starałem, zapraszałem różne dziewczyny na jakieś wyjście czy cokolwiek, zawsze spotykałem się z odmową, czasami nawet z wyśmianiem, czy urwaniem kontaktu, dopiero po czasie sobie uświadomiłem, że dla takiej witaminki jak z posta nie jestem nawet brany pod uwagę jak i 95% mniej urodziwych mężczyzn. To trochę jak z tym, że chad porucha i zostawi i dla takiej wszyscy faceci to świnie.
chamskie, wulgarne, nielojalne babska z tendencją do męskich zachowań wpojonych im przez przygłupie "feministki", niech #!$%@?


@Sierzant_Stuleja:

Tylko że dla was wszystkie takie są, więc nawet jeśli kobieta jest wartościowa a nawet jakiś krok pierwszy zrobi to i tak macie mentalność żeby ją olać bo ma tzipę tak jak jakieś p0lki.

Swoją drogą co to są "męskie zachowania" ? Jazda autem i gra w gry? XD czy sikanie na stojąco?
@AlienFromWenus: Pokaż mi które takie nie są, kiedy nawet tym mitycznym "szarym myszkom" #!$%@? od współczesnego nadmiaru atencji wywoływanego mediami społecznościowymi.
Ja nie mówię że takich nie ma, ale rozmawiamy o większości współczesnych femoidów, ponieważ do kobiet im daleko.

"Męskie zachowanie" czyli chęć dominacji, nieugodowość, agresywność itp.
Każda płeć ma swój zbiór cech negatywnych, dodawanie do tego kolejnych pozycji od płci przeciwnej to
przepis na totalną szajbę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: ojej, silne, niezależne z wibratorem pod łóżkiem baby chcą żeby to je "zdobywano"?

Baby w Polsce mają bardzo złe zestawienie cech, bo zachodnia "niezależność, siła, you go girl", ale i wschodnie "jestem taka suaba, zdobywaj mnie, faceciku, płać za mnie".


Wstawię tu też krótkie samozaoranie Emmy Watson:-)

@stray_dog: złoto panie, złoto xD