Wpis z mikrobloga

Rosja tyle szczekała że USA nie ma szans z nimi w otwartej wojnie....
Szaraczek jak ja mógł odnieść wrażenie, że conajmniej są w stanie nawiązać równą walkę,
a tu się okazuje że USA ma kontrę na każdą kartę ruskich.

Macie czołgi ? Damy Ukraińcom Javeliny
Macie (ponoć najlepszą na świecie) OPL ? Damy Ukraińcom HARMy
Macie Helikoptery ? Damy Stingery
Artyleria ? Damy precyzyjną o większym zasięgu
Macie wpływy polityczne i sojuszników którzy Was wesprą ? My mamy większe

Nie widzę żadnej przestrzeni gdzie ruscy mieliby przewagę, a mówimy o spotkaniu głównych sił rosji z ułamkiem wyposażenia USA w rękach obcego kraju....

Wcześniej putin mógł grozić USA że ich rozjedzie w razie potrzeby i ktoś mógł jeszcze brać to na poważnie, ale dzisiaj takie groźby wywołują tylko śmiech...

#rosja #ukraina
  • 33
  • Odpowiedz
@GlodnyJestem: no ale przecież Rosja ma t90 lepsze od abramsów i rakiety o zasięgu 1000 km które zniszczą lotniskowce, i torpedę wywołującą tsunami, i niepokonane pancyry, które sprawią że lotnictwo USA się zesra. ! XD
  • Odpowiedz
@GlodnyJestem: myślę, że to wszystko co widzimy jest możliwe od razu, ale USA musiało stopniowo zwiększać dawkę #!$%@?, by ruskim nie wpadł do głowy jakiś głupi pomysł.
  • Odpowiedz
@GlodnyJestem: Ja np od dzieciaka wierzyłem, że Rosja to nasz największy wróg ale jakby chciał to by nas rozjechał w 3 dni. Wierzyłem, że jedyne co można zrobić w czasie inwazji to bohatersko zaznaczyć nasz opór, stoczyć kilka bitew i bronić przez kilka dni większych miast, żeby nie było, że wjeżdżają jak do siebie po czym wycofać się i liczyć na pomoc sojuszników. Na szczęście okazało się, że Rosja to kraj
  • Odpowiedz
Nie widzę żadnej przestrzeni gdzie ruscy mieliby przewagę


@GlodnyJestem:

Wplyw rosjan na rynek żywnosci i surowców energetycznych, dający im możliwość nakręcania inflacji na Zachodzie

Kacapia będzie chciała tej zimy zmiękczyć Europę chłodem, głodem i drożyzną. Zobaczymy czy im się uda.
  • Odpowiedz
no ale przecież Rosja ma t90 lepsze od abramsów i rakiety o zasięgu 1000 km które zniszczą lotniskowce, i torpedę wywołującą tsunami, i niepokonane pancyry, które sprawią że lotnictwo USA się zesra. ! XD


@Micro-Jet: Ale o robopsie nindży zapomnieć (_ )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@GlodnyJestem:

USA ma kontrę na każdą kartę ruskich.


A najlepsze w tym wszystkim jest to, że USA na tej wojnie jest na home office xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GlodnyJestem: bo różnica jest taka, że nikt za zachodzie nie chce wojny. Żeby ich żołnierze ginel i umierali. To są płatnicy podatków, konsumenci i wyborcy. A na wschodzie od 300 lat nic się nie zmieniło tam człowiek to mięso armatnie
  • Odpowiedz