Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będąc w górach w ten weekend ze znajomymi świetnie się bawiłem. Do czasu kiedy poszliśmy na koncert. Wiecie, typowy lokalny koncert miejscowych zespołów muzycznych, nic specjalnego, ale zawsze można tam kogoś poznać, wypić piwko, pobujać się do muzyki, takie typowa impreza w stylu "koniec wakacji".

Na koncercie w pobliżu nas bawiła się grupka dziewczyn, takie znajome pewnie ze studiów, wpadła mi w oko szczególnie jedna. Fajne włosy, uśmiech i fajnie ubrana.
I tak bawimy się my w swoim gronie, one w swoim i w pewnym momencie utrzymałem kontakt wzrokowy z tą dziewczyną. Niestety, nie był to taki kontakt wzrokowy na który liczyłem.
Szybko opuściła wzrok, na jej twarzy uśmiech zastąpiło obrzydzenie i mogę przysiąc, że lekko się wzdrygnęła. Jakoś od tamtej pory straciłem ochotę na resztę zabawy, znajomi też to zauważyli, ale powiedziałem im, że za dużo piwa i tak dalej i przez to się źle czuje.

Ktoś może powiedzieć, że przesadzam i traktuję to zbyt personalnie, ja tak nie uważam. Od zawsze w relacjach z kobietami byłem opcją zapasową, kolegą do pogadania, wiecie, nigdy nie byłem traktowany na serio. Pobyt na Tinderze kończył się w zdecydowanej większości ghostingiem ze strony dziewczyn, usuwaniem par bez słowa a jeśli miało już dojść do jakiegoś spaceru czy kawy to zawsze była wystawka. Po takich rzeczach człowiek ma po prostu dość.

Jeśli nie jesteś odpowiednio przystojnym facetem to nigdy nie otrzymasz sympatii ze strony kobiety. Już pal licho związki i relacje, w pracy, szkole czy gdzie indziej będziesz po prostu traktowany jak powietrze. Tyle jest warte właśnie gadanie o tym, że "wygląd przemija a wnętrze pozostaje". Największa bzdura jaką kiedykolwiek słyszałem.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #przegryw #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631770b4ca8dcba1dc1b9d7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Ode mnie różowa uciekła na zabawie weselnej bo wypadło w kółeczku, że mamy ze sobą tańczyć. Myśle spoko. Co za różnica. Ale czego się typiara spodziewała na zabawie weselnej? Ze w grupie jakichś wujków wypadnie jej chad do tańczenia? xd
Na dodatek było to wesele 600km od mojego domu i znałem tam łącznie 5 osób. Typiara pewnie przeżyć nie mogła że jakiś obcy typ zajął jej 2 minuty życia xD
Ode mnie różowa uciekła na zabawie weselnej bo wypadło w kółeczku,


@Wookash071: W jakim kółeczku? Co to za zabawa?

Uciekła w trakcie tańczenia, czy jeszcze zanim zaczałeś?
@essos: No były dwa kółka. Faceci na zewnątrz, baby w środku. Jedni w lewo, drudzy w prawo, stop. I na kogo wypadło z tym taniec. Typiara z początku chyba nie wiedziała co robić, bo zaczęła ze mną tańczyć. Ale jak DJ zrobił lekka przerwę to wyrwała ręce, rzuciła "muszę iść" i uciekła xD potem sie dobre 2 godziny na mnie gapiła z daleka w towarzystwie
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś przewrażliwiony, wydaje mi się. Ja jestem bardzo, ale to bardzo daleki od przystojniaka, ale nie miałem nigdy tego rodzaju problemów. Gdyby w ogóle coś takiego się stało, no to co? Jej strata z mojego punktu widzenia. Zacznij myśleć o swoim punkcie widzenia, co Cię obchodzę reakcje randomowej dziewczyny? Wiesz, nie każda musi na Ciebie lecieć, bo na siebie spojrzeliście.
@AnonimoweMirkoWyznania: piekny post (100% fejk ale j**ać to) o tym jak to kobiety są straszne, teraz czas na toksyczną część #przegryw żeby Ci bił brawo za wysryw,

nie no wcale nie jest tak samo gdy odwrócimy płcie, w ogóle - jak do was by się uśmiechnęła brzydka gruba dziewczyna to byście tak samo zareagowali, no ale nie dostajecie atencji od ładnych dziewczyn gdy sami jesteście poniżej ich poziomu więc pora na
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo dużo możesz zrobić, aby swoją atrakcyjność poprawić. Najważniejszy byłby standardowo hajs. A za hajsem idzie wygląd: siłka, ortodoncja, fryzjer itp. Jak ciężki temat to medycyna estetyczna. Albo płaczesz nad kartami jakie dostałeś do ręki, albo kombinujesz jak je najlepiej rozegrać.