Wpis z mikrobloga

Ostatni odczyt inflacji to 16.1%. Najniższa rata hipoteczna na pół miliona złotych to 3496 zł na 30 lat.

Przy założeniu, że inflacja na tym poziomie utrzyma się przez cały okres kredytowania realna wartość ostatniej raty wyniesie... 18.06 zł.

Jeśli założymy inflację na średniorocznym poziomie 5%, co jest zdecydowanie bardziej realne wartość ostatniej raty to 750.39 zł.

  • 214
@Krupier: czekaj czekaj z to ty zapytany o stopy procentowe:

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

Twierdzisz, że:
"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

To po co dyskutować z takim imbecylem jak ty xD?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francoisinho: czekaj, czekaj. Czy to ty poproszony o znalezienie ofert na wynajem tańszych niż kredyt znalazłeś oferty za 1300 zł przy kredycie na 800 zł? XDDDDD

Jesteś takim tumanem, że aż szok, iż potrafisz samodzielnie w społeczeństwie funkcjonować.

W dodatku prostego wytłumaczenia nie rozumiesz. Ba, dalej nie rozumiesz. :D
@Krupier: jesteś na tyle głupi, że nawet nie rozumiesz, że w każdym okresie twojego kredyciarstwa pokazałem ci mieszkania tańsze niż rata twojego kurnika, ale dalej wmawiaj sobie, że jest inaczej xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francoisinho: niestety dla ciebie, ale nie jestem. Za to ty od kilku dni potwierdzasz, że jesteś chyba najgłupszym użytkownikiem na tym portalu. (ʘʘ)

Masz już te screeny ze swoich urojonych ofert tańszych niż kredyt? Czy znowu wysrasz kitkę 40 m w stanie agonalnym? XD

Co za błazen. :D
@Krupier: tańcz tańcz, pajacu xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD

twoje słowa, myślę, że to powinno być motto kredyciarzy xD
@Krupier: i to tango jest w rytm poniższego pytania:

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD

No super zatańczyłeś, wystarczyło proste pytanie zadać i jeb, jaki fikołek xD