Wpis z mikrobloga

Ostatni odczyt inflacji to 16.1%. Najniższa rata hipoteczna na pół miliona złotych to 3496 zł na 30 lat.

Przy założeniu, że inflacja na tym poziomie utrzyma się przez cały okres kredytowania realna wartość ostatniej raty wyniesie... 18.06 zł.

Jeśli założymy inflację na średniorocznym poziomie 5%, co jest zdecydowanie bardziej realne wartość ostatniej raty to 750.39 zł.

  • 214
  • Odpowiedz
tak świetnie sterujesz, że zadałem ci dwa proste pytania, posłusznie na nie odpowiedziałeś jak piesek i przy obydwu wylądowałeś telemarkiem na ryj xD


@francoisinho: przypomnisz nam kiedy ty odpowiedziałeś na nasze? Wiesz, screeny do ogłoszeń i te sprawy. No daj link do tego komentarza, nie daj się prosić. Znowu wspomożemy kogoś charytatywnie. Nie chcesz pomóc?
  • Odpowiedz
Ja już urlop od wczoraj. Dzięki Kapitanowi Państwo przedłużony o dwa dni bo byłem krew oddać. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zaraz jakieś pakowanko i jutro dzida na lotnisko.


@Krupier: bardzo dobrze. Ja na JDG to ktoś musi placic podatki xD co prawda brak okresu wypowiedzenia dla obu stron, ale tyle placa ze moge znowu kilka miesiecy nie pracowac (i jeszcze brac hajs z ubezpieczenia kredytu)
  • Odpowiedz
@Krupier: to świetnie idzie ci sterowanie, skoro dopiero teraz zauważyłeś, że zlewam twoje pytania, odkąd pokazałeś, że jesteś amebą. czyli mniej więcej po drugim twoim poście xD

A jak ja zadam pytanie to odpowiadasz zgodnie z moimi oczekiwaniami, czyli proste pytanie -> jeb na mordę xD

@KakaowyTaboret: "Ja na JDG to ktoś musi placic podatki xD co prawda brak okresu wypowiedzenia dla obu stron"
Czyli jak firmę dopadnie recesja to pierwszy do #!$%@? xD nie ma to
  • Odpowiedz
to świetnie idzie ci sterowanie, skoro dopiero teraz zauważyłeś, że zlewam twoje pytania, odkąd pokazałeś, że jesteś amebą. czyli mniej więcej po drugim twoim poście xD


@francoisinho: wiem, że zlewasz, ale mimo tego mam w sobie jeszcze cień nadziei, że twój mózg ogarnie, że troszkę się skompromitowałeś i mimo wszystko odpowiesz. Parę razy wyżej pokazałeś, że coś tam potrafisz więc jeszcze w ciebie wierzę (chociaż to już naprawdę resztki wiary).

A jak ja zadam pytanie to odpowiadasz zgodnie z moimi oczekiwaniami, czyli proste pytanie -> jeb na mordę
  • Odpowiedz
To masz te screeny potwierdzające twoje ogłoszenia lub link do komentarza, w którym je rzekomo wrzuciłeś? Bo wrzuciłeś, tak? Czy kłamałeś?


@Krupier: pewnie kłamał tak jak wymyslil sobie ze jakies wpisy usuwam. Dla niego lepiej miec miesiac wypowiedzenia niz poduszke finansowa na kilka miesiecy bezrobocia to o czym mamy rozmawiac ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: fajne te wakacje masz, "wakacje z wykopem" xD no cóż, taka kredyciarska dola ¯\_(ツ)_/¯

@Krupier: tak dyrygujesz, że:
a) robisz wszystko, co zechcę
b) przelałeś kasę na wskazany przeze mnie cel i oferujesz więcej (wskazać cel?)
c) zadałem ci dwa proste pytania i #!$%@?łeś się na nich jak
  • Odpowiedz
@francoisinho:

1. Nie robię nic co zechcesz, ty robisz wszystko zgodnie z moim manipulowaniem ciebie (co nie jest trudne, małpa by to ogarnęła).
2. Przelałem ponieważ sam zaproponowałem ci zapłatę, wolałeś cel charytatywny. Sama inicjatywa była moja i dalej jest. Wskaż cel, przeleję dalej, powyższa propozycja i jej warunki są cały czas aktualne.
3. Odpowiedziałem na nie rzetelnie i najprostszym językiem jakim potrafię. Za twój brak zrozumienia słowa pisanego nie mogę już brać odpowiedzialności.
4. Nie robisz tego co udowodnisz kolejnym
  • Odpowiedz
@Krupier: zróbmy prosty test. Rozkazuję ci, abyś odpisał na ten post, dokładnie tak, jak robisz to do tej pory (ale teraz zaznaczam to wprost, żebyś mógł zobaczyć jak tobą łatwo manipuluję). Myślę, że będzie to wystarczająco poniżające, czarno na białym dostrzeżesz, jak ci rozkazuję i jak wykonujesz moje polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS
1. Robisz dokładnie to, na co mam ochotę, myślę, że już to wiesz i zaraz potwierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Zażyczyłem sobie, byś wpłacił na cel charytatywny, o czym nie wspominałeś wcześniej, a jeszcze wmówiłeś sobie, że to twój pomysł, wybornie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Używasz tylko prostego języka, bo tylko taki znasz. Niestety, wartość merytoryczna zerowa, nie masz żadnej
  • Odpowiedz
@Krupier: widzę, że pięknie kultywujesz rodzinne tradycje donosicielstwa i konfidentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mniej jednak tak jak obstawiałem, zrobiłeś dokładnie to, co ci rozkazałem, ot triumf wiedzy nad plebsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz