Wpis z mikrobloga

"Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. Interesują mnie tylko wysocy faceci"
O co ci chodzi incelu!?!? Każda kobieta ma prawo do preferencji i może stawiać wymagania, ma się spotykać z kimś kto jej się nie podoba?

"Kobieta kończy się na 25 roku życia. Nie spotykam się ze starszymi kobietami. Interesują mnie tylko młode dziewczyny."
Nieee!!!! Tak nie można on je krzywdzi i uprzedmiatawia, one nie mają wplywu na swój wiek. To grooming.
#przegryw #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
Niski_Manlet - "Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. I...

źródło: comment_1662274349Z1xp13BVwPM5czxADObyY0.jpg

Pobierz
  • 139
Bo nie jesteśmy topowymi swiatowymi gwiazdami sportu czy showbiznesu którzy przy tym są multimilionerami


@Niski_Manlet: xdddd zobacz sobie na ludzi co zarabiają bardzo dobrze, dużo wiecej niż przectny człowiek i nie są gwiazdami czy sportowcami. Większość z nich nie wygląda dobrze i jest po prostu brzydka. To dlatego często widać jakiś biznesmenow czy innych 40-60 latków z modelkami 20-25+. A większość z nich jak pisałem, atrakcyjna nie jest, ale mają zasoby,
@Niski_Manlet:

To jest głupie pod względem tego, że taka kobieta żyje te 80 lat a jest zauważalna do 25 (i ani roku więcej hurr durr! XD) choć pełnoletność ma w wieku 18 lat, czyli ma tylko 7 lat by się ustatkować i przygotować na całe przyszłe życie, choć dopiero co oderwała się od cyca matki. Ledwo osiągnęła swobodę i możliwość robienia tego co się chce, uczenia na błędach i ponoszenia konsekwencji
Gdybym miał wybór, to bym bez wachania wybrał bycie jakimś biznesmenem, co ma 20-30k na miesiąc, ma piwny brzuch i 175cm, niż jakiegoś czada co sobie pracuje jako szarak za 3-4k netto ale ma 195cm i #!$%@? na siłowni


@technojezus: Uważasz, że 20-30k to poziom biznesmena? To są zarobki manago średniego szczebla, jakiegoś lekarza na kontrakcie w szpitalu, programisty czy jakiego rzemieślnika na DG na przykład hydraulika. Jak masz jakiś konkretny
a już musi wbiegać do klatki przyszłego faceta


@AlienFromWenus: Jak to musi? Ktoś je do tego zmusza? Jest to świadoma decyzja dorosłej kobiety żeby związać się z facetem w takim układzie.

A facetów wysokich jest więcej niż niskich, przynajmniej mierząc moim wzrostem.

Coooo xD

Przegrywy oczekują że karlice będą się uganiać za karłami a wysokim facetom, bez brania pod uwagę ich potrzeb, zostawiać wysokie dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡
@technojezus: Po pierwsze w systemie spoleczno-gospodarczym w ktorym żyjemy bogatych może być ograniczona ilość, więc rada "zarób dużo pieniędzy bro" może być skuteczna w jakiś pojedynczych przypadkach, ale nie rozwiązuje ogólnego problemu.
Po drugie wyższi i przystojniejsi zarabiają statystycznie więcej niż niskie brzydale(np. CEO amerykańskich firm są statystycznie wyżsi niż typowy amerykanin)
Po trzecie wysoki Chad zawsze może podnieść swoje kwalifikacje żeby zarabiać więcej, a niski nie urośnie.
Po czwarte rośnie
"Kobieta kończy się na 25 roku życia. Nie spotykam się ze starszymi kobietami. Interesują mnie tylko młode dziewczyny."


@Niski_Manlet: Ale przecież wielu facetów tak robi, mało, przez wieki było to praktykowane praktycznie w każdej warstwie społecznej (i to nie 25, tylko raczej 20 lat). I co z tego? No nic, tyle że teraz jak kobiety mają preferencje, to już nie można, no bo jak to, żeby kobieta spotykała się z facetami,
Te obowiązki generuje samo życie xD ubezpieczenie samochodu, domu, choroby itp XD


@AlienFromWenus: czyli jak ktoś ma 25 lat to nie ma życiowych obowiązków, a jak ktoś ma 40 lat to nagle się one pojawiają? XD

Ból doopy mają dlatego, że ich własny rówieśnik uważa je za stare baby a siebie samego już nie, co jest hipokryzją, bo taki stary choy uważa siebie za młodego pana więc młoda cizia mu się
@AlienFromWenus: Jaki jeden czort? xD Już pomijam, że kobiety bardziej grażynieją w związkach niż przez sam wiek (sam zakończyłem kilkuletni związek, bo dziewczyna się zmieniła w P0lkę przed 30), to akurat jak teraz siedzę na tinderze to większość dziewczyn 22-24 lata już przejawiają oznaki zkarynienia/grażynienia i ja mając 30 lat wyglądam młodziej od nich xD
Poza tym jaka hipokryzja? Hipokryzja to by była jakbym był jakimś januszem, a jestem przystojnym, szczupłym