Wpis z mikrobloga

#htc #smartfon

Szukam serwisu, który potrafi naprawiać stare modele telefonów HTC. Trzy już mi powiedziały, że nie naprawią, bo nie są w stanie znaleźć części. Zna ktoś jakiegoś prawdziwego specjalistę.

Głównie #wroclaw, ale może być cała Polska, jeśli ktoś naprawdę dobry.
  • 17
@Wykopaliskasz: próbujesz uruchomić sprzęt po dłuższym leżakowaniu w szufladzie? Jeśli tak to pewnie bateria wysiadła i jest tak głęboko rozładowana, że nawet układ ładowania w telefonie nie pozwala na podjęcie próby jej ładowania. Pytanie - w jakim celu próbujesz wskrzesić ten sprzęt? Chęć odzyskania danych z niego czy coś innego?
jaki masz model? Ja bym chętnie zmienił baterie w moim U11 ale podobno chińskie zamienniki są niewiele lepsze niż zużyty oryginał. Nie wiem czy rzeczywiście tak jest.


@Sceptyk_bez_zdania: HTC Sensation. Bateria to jest jedyny element, który muszę w nim wymieniać co około 2,5/3 lata. Kupuję na allegro niby oryginalne, ale może to jakieś podróbki, bo na allegro nie wiadomo. Działają podobnie, jak pierwsze oryginalne, które miałem.

jak chcesz longevity supportu urządzeń
Kupuję na allegro niby oryginalne, ale może to jakieś podróbki,


@Wykopaliskasz: Na 100% podróbki. Producent oficjalnie nie sprzedaje tych baterii już od bardzo dawna. Najgorsze podróbki to pseudo oryginały - są tak #!$%@? bo gdyby robiły pod własną marką to nigdy nikt by nie kupił.
@frutson: Jest kilka powodów. Ma ładną obudowę. Teraz nie potrafię znaleźć tak dobrze byglądajacego telefonu wśród obecnych flagowcow. Poza tym nie umiem przerzucić zapisów z gry "Super 2048" na nowy telefon, a to warunek konieczny.