Wpis z mikrobloga

Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabryki azbestu na 6.
Szukam szukam, na mapie jest ale jej nie ma. Zacząłem napier... dzwoneczkiem. Okazało się, że typ sobie schował hulajnoge do mieszkania xD fajnie słuchało się #!$%@? żony i płacz obudzonego bobaska o 5.40 rano. Na odchodnego #!$%@?łem jeszcze dzwoneczkiem i w długą xD
#tier #bolt #hulajnogaelektryczna #patologiazmiasta #lime
Dziecko_Proboszcza - Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabry...

źródło: comment_1662182634E4i0aB2XfJVK9S8vEVMabz.jpg

Pobierz
  • 60
@r5678: Co? Przecież wtedy nigdzie nie może tym samochodem ruszyć dopóki jej nie wyjmie bo będzie wyć alarm. Poza tym jaki to samochód skoro mu się tak mieściła?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Jamniki2: wychodzę z założenia, że po co mam sobie robić problemy. Nie czytałem ich regulaminu; nie wiem, czy jest tam może zapis, ze za zdj bez hulajnogi płaci się karę. Poza tym, jak myślisz - po co są te zdj? To jest dowód na to, że oddałeś hulajnogę. Co by było, gdybyś zrobił zdj nieba, a ktoś rozwalił hulajnogę? Wyszłoby na to, ze ty ją rozwaliłeś
Wydaje mi się że ciężko zabrać ją do domu ale Polak potrafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yupitr taka chulajnoge w jednej ręce możesz spokojnie przenieść z chodnika na najbliższe śmietniki

Trochę alarm popika, co najwyżej ktoś Ci pomoże nieść ( ͡ ͜ʖ ͡)
@KAFF: > Co? Przecież wtedy nigdzie nie może tym samochodem ruszyć dopóki jej nie wyjmie bo będzie wyć alarm. Poza tym jaki to samochód skoro mu się tak mieściła?

Już nie przesadzaj, taka hulajnoga nawet do Corsy wejdzie. Może gość ma samochód przy pracy, a dojeżdża hulajnogą bo teraz taniej niż paliwo i ją sobie chowa do bagażnika, a po pracy wyciąga i wraca xD

Okazało się, że typ sobie schował