Wpis z mikrobloga

Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabryki azbestu na 6.
Szukam szukam, na mapie jest ale jej nie ma. Zacząłem napier... dzwoneczkiem. Okazało się, że typ sobie schował hulajnoge do mieszkania xD fajnie słuchało się #!$%@? żony i płacz obudzonego bobaska o 5.40 rano. Na odchodnego #!$%@?łem jeszcze dzwoneczkiem i w długą xD
#tier #bolt #hulajnogaelektryczna #patologiazmiasta #lime
Dziecko_Proboszcza - Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabry...

źródło: comment_1662182634E4i0aB2XfJVK9S8vEVMabz.jpg

Pobierz
  • 60
ten alarm nie jest jakiś czuły


@Ziutek_Grabaz: Lime ma właśnie możliwość przeparkowania. Tzn. jeśli przesuniesz ją o kilka metrów i zrobisz to w krótkim czasie to nie będzie pikać. Ale jak dłużej będą wstrząsy nawet delikatne to zacznie pikać
@ozik666: Kurde, pamietam tyle, że jak wchodziły hulajnogi to była taka kampania, że jak ją naładujesz sam to możesz jeździć taniej czy coś. Poszperałam w necie i Google wypluło mi w większości artykuły z niedawna o ludziach którzy zarabiają ładując je.
Na bolcie swojego czasu musiałeś zeskanować kod qr z hulajnogi żeby zgłosić nielegalny parking ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maad: Ja raz zgłosiłem, zdjecie zdobione bezpośrednio appką, więc nie miałem na telefonie. Po 6 godzinach dostałem maila, żeby im dać numer hulajnogi albo kod qr xD