Wpis z mikrobloga

Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabryki azbestu na 6.
Szukam szukam, na mapie jest ale jej nie ma. Zacząłem napier... dzwoneczkiem. Okazało się, że typ sobie schował hulajnoge do mieszkania xD fajnie słuchało się #!$%@? żony i płacz obudzonego bobaska o 5.40 rano. Na odchodnego #!$%@?łem jeszcze dzwoneczkiem i w długą xD
#tier #bolt #hulajnogaelektryczna #patologiazmiasta #lime
Dziecko_Proboszcza - Chciałem wziąć hulajnoge z blokowiska obok aby dojechać do fabry...

źródło: comment_1662182634E4i0aB2XfJVK9S8vEVMabz.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • 407
@myrdol: Wydaje mi się że ciężko zabrać ją do domu ale Polak potrafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to był niski parter, przez chwilę myślałem, że w piwnicy dzwoni ale jak baba zaczęła krzyczeć to skumałem, że to mieszkanie, najlepsze że mógł na balkonie postawić ale wołał skitrac do mieszkania. #slupsk
  • Odpowiedz
@Opportunist: Jak chcesz wynająć hulajnogę to patrzysz na mapie w apce gdzie jest, dochodzisz na miejsce i nie widzisz jej. Wiec w aplikacji kasz opcje, że klikasz „dzwonek” i hulajnoga wydaje sygnał dźwiękowy, który ma Ci wskazać gdzie jest, w którą stronę iść aby ja znaleźć. Czyli po prostu zdalnie z apki „dzwonisz” hulajnogą
  • Odpowiedz