Wpis z mikrobloga

Jest piątek, jest program o zjawiskach nadprzyrodzonych dla niepoznaki nazywanych polskim futbolem. Jak się możecie domyślać - tym razem poświęciliśmy sporo czasu rzeczom, które się nie przytrafiły i nie zaistniały. Jest segment transferów Lecha, które są niczym Yeti, jest segment relacji Polsatu z Pucharu Polski, które są jak Czupakabra, ten Yeti, tylko trochę inaczej się nazywający.

Generalnie nie ma też pucharowego meczu Lecha w czwartek, co zazwyczaj robiło połowę programu, więc tym razem musieliśmy się namachać z tematami "nie-meczowymi".

- czy Arkadiusz Milik mógłby być bohaterem Milikomanii, gdyby urodził się trochę wcześniej?
- czy Arkadiusz Milik stałby się legendą polskiego futbolu, gdyby nie ten przeklęty syn Grażynki spod trójki, który uczy się lepiej, wygląda ładniej i głośniej mówi dzień dobry?
- gol w Juventusie? Super, panie Areczku, ale teraz jesteśmy zajęci debatą na temat meczu Ruchu Wysokie Mazowieckie
[uwaga, to nie jest hiperbola, naprawdę niektórzy przeoczyli gola Polaka w Juventusie, bo tematem dnia był mecz Ruchu Wysokie Mazowieckie]
- czy warto transmitować Puchar Polski?
- czy warto transmitować I ligę?
- czy w ogóle piłka nożna ma sens?
- ale znowu jeśli to wszystko nie ma sensu, to PO #!$%@? TO KUPUJETA CIĄGLE, drogi Sat-Polu.

Jest też oczywiście o Lechii Gdańsk, która w atmosferze tymczasowości powoli szlusuje w kierunku I ligi, jest też oczywiście o Twitterze Zbigniewa Bońka, który aktualnie jest prowadzony tak, jakby Leszek Milewski udawał telefony Zbigniewa Bońka do różnych ludzi polskiej piłki.

W sumie nie jestem przekonany, czy warto, ale za to jestem przekonany, że będzie mi i @Leszek_Milewski bardzo, bardzo miło, jak sobie obejrzycie, posłuchacie, albo zostawicie plusa. Dzięki wielkie za odbiór sprzed tygodnia, dzięki za wszystkie opinie, komentarze, za dobre słowo i oczywiście za średnie słowo też.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa i oczywiście 1) #robertlewandowski oraz 2) #milik

Link do YT:
  • 7
@ElWyrzykko: Bezpowrotnie utracona leworęczność ;) Ale już skończyłem, teraz idzie Zarzeczny, kończę Zawsze byłem najlepszy, za moment wjedzie Charakter pisma. ;)

@Mtik333: Warto tu nadmienić, że nie jest to poza dziecka, które nie słucha rodziców, ale rodzica, który w ten sposób zachowuje się, gdy dziecko o coś prosi. ;)

@justkilling: @Raspa: Ukłony, dzięki za dobre słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakub_Olkiewicz: Tak więc zgodnie z wezwaniem:

-Robert skończy karierę i będzie miał wyprawioną huczną imprezę transmitowaną w niedzielę o 20 przez TVP, a Arek skończy niedługo po nim i nikt o tym się nie dowie. W 2036r. wciąż będą pytania "a jak tam Milik? gdzie on teraz gra?"

-Podczas meczów Juventusu w LM będzie leciał Kogel Mogel / Kogel Mogel 2 po raz trzydziesty siódmy w tym roku i nikt nie