Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: problem jest nieco głębiej. U mnie np jest wózkownio-rowerownia w piwnicy. Cudowne miejsce, tylko #!$%@? rowerami starych bab i dziadów i wózka tam nie wciśniesz. Poza tym to delikatnie mówiąc przewalone wnosić i znosić wózek z piwnicy z gówniakiem na rękach. Ja tam bym sobie poradził, ale różowych to nie widzę.
Jest też przy samym wejściu takie miejsce przeznaczone na wózki, ale patrząc na to z jakimi wózkami #!$%@?ą menele
@Rachey: @dumahpl: Wy się żryjcie które podejście do sąsiada jest lepsze, a ja w tym czasie pójdę i nasram zarówno temu małżeństwu, jak facetowi od pierwszego liścika na wycieraczkę i będę patrzył jak się wzajemnie oskarżają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam każdemu styl trolla i mieć bekę patrząc jak sąsiedzi ze sobą idą na noże.
@dumahpl: ale co ty chcesz debilowi tłumaczyć XD jak ktoś stawia notorycznie wózek na przejściu to wiadomo że nie kieruje się dobrem wspólnoty mieszkaniowej tylko swoim ego - simple as fuck
i walenie z buta do patoli z tym że masz problem może się skończyć co najwyżej zemstą a nie rozwiązaniem problemu
czasem ciche #!$%@? na śmietnik będzie lepszym sposobem niż otwarty konflikt bo żeby się zdecydować na taką opcję trzeba