Wpis z mikrobloga

  • 0
@dumahpl nie mówiłem nic o tych husarzach, nie twierdziłem że dobrze zrobili. Oceniałem autorów karteczki. Głupota husarzy nie wyklucza głupoty tych którzy im odpowiedzieli.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Ok, więc na szybko:

To Kasia trzyma Dominika pod pantoflem w domu. Dominik to #!$%@? na liścia. Oboje są #!$%@?, co z kilkoma groszami na koncie i wycieczkami all inclusive poczuli się jak Polak Premium. Śmialiśmy się tu niedawno z określenia "fajnopolak", a to pewnie im najbliżej jest do tej kategorii.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Ja #!$%@? nie wiem jak to ludzie robią, u mnie na klatce jest tyle miejsca że każdy mógłby wózek zostawić i jeszcze by miejsca zostało na rowery

Problem mam natomiast z dziećmi nowych sąsiadów z samej góry które nie rozumieją konceptu schodzenia jak człowiek po schodach i muszą #!$%@? skakać
  • Odpowiedz
  • 2
@Nupharizar u mnie też były takie buraki, wyciągnąłem wózek przed klatkę i zniknął

Nie wiem czy ukradli czy zaczęli go chować

Problemu nie ma
  • Odpowiedz
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli znasz to z autopsji (a szczerze w to wątpię), mam dla Ciebie protipa - zmień miejsce zamieszkania, bo żyjesz z patusami xD


@dumahpl: nie każdy chce wyjeżdżać z Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
U moich znajomych zarząd wspólnoty w bloku ustalił, że jeśli istnieje taka potrzeba, można wózki zostawiać w określonym miejscu na korytarzach na piętrach


@amoksycylina: Ciekawe co na to straż pożarna.
  • Odpowiedz