Wpis z mikrobloga

@Krupier: no tak, bo by potwierdziłeś te liczby xD

+@KakaowyTaboret
Po prostu do upadłego jak niepodległości będziecie bronić tezy, że zakredytowanie się pod korek jak najszybciej to możliwe to najlepszy sposób na wydanie oszczędności, by resztę życia spędzić w mikrokurniku w bloku z wielkiej płyty xD no i spoko, gnijcie tam całe życie xD
no tak, bo by potwierdziłeś te liczby xD


@francoisinho: to twoje liczby typie przecież.

Po prostu do upadłego jak niepodległości będziecie bronić tezy, że zakredytowanie się pod korek


@francoisinho: jakie #!$%@? pod korek? Weź typie odstaw wykop i wysrywy tych micków, mookich i innych pastiboxów bo ci to na mózg siada.

to możliwe to najlepszy sposób na wydanie oszczędności, by resztę życia spędzić w mikrokurniku w bloku z wielkiej płyty
@francoisinho: bo jesteś stereotypowym zawistnikiem, który przegrał życie. ¯\_(ツ)_/¯

Po #!$%@? mi przestronny dom na dwie osoby? Nie lubię płacić za powietrze, wolę te pieniądze przeznaczyć na zobaczenie kawałka świata. Polecam ten stan, wyjedź gdzieś czasem dalej niż poza granicę swojego powiatu to ci się trochę perspektywy poszerzą.

Tymczasem wołaj mnie dopiero jak wykażesz, że wynajem wychodzi korzystniej niż kredyt. Może kiedyś się doczekam.
@francoisinho ale ja Ci przyznam rację daj te oferty z 2022 albo porównaj koszt wynajmu lub kredytu z 2020 dla Krupiera xd

Bo na razie wcześniej mówiłeś o wynajmie i umowie na 2 lata w teraz dajesz jakieś ceny z 2020 więc akurat teraz by się umowa kończyła...

Ja już Ci udowodniłem że wynajem jest droższy niż kredyt ale może się postarasz i dla mnie znajdziesz ofertę wynajm?
@Krupier: zamiast rozsądnie i logicznie gospodarować pieniędzmi to #!$%@?łeś je w bezsensowny kredyt, bo tak było najprościej, a zamiast zobaczenia kawałka świata to sponsorujesz bank, ale dalej wmawiaj sobie, że to była decyzja twojego życia, kilkudziesięciometrowy kurnik z drugiej ręki
zamiast rozsądnie i logicznie gospodarować pieniędzmi to #!$%@?łeś je w bezsensowny kredyt, bo tak było najprościej, a zamiast zobaczenia kawałka świata to sponsorujesz bank, ale dalej wmawiaj sobie, że to była decyzja twojego życia, kilkudziesięciometrowy kurnik z drugiej ręki


@francoisinho: ależ ja właśnie rozsądnie i logicznie gospodaruję pieniędzmi dzięki czemu nie #!$%@?łem się, a podjąłem decyzję o wzięciu kredytu. To nie było nic nadzwyczajnego, ot kupno mieszkania, nie wiem czym tu
@francoisinho no to na ile lat jest ta super umowa której Landlord nie może wypowiedzieć i na pewno nie da aneksu do podpisania? 5? 10? Bo 2 to za mało tak? XD

I już zostało Ci udowodnione że kredyt jest tańszy niż wynajem- wystarczy że podważysz moje obliczenia ( )

Ale może znajdę cenę a Ty znajdziesz mieszkanie tańsze niż mój kredyt ok?
@Krupier: no tak, betonowe osiedle w Szczecinie to też jakiś tam kawałek świata, gratulacje :)

Nie dziwne, że w kraju szczerze się ciemnota a rządzi PiS, skoro najwyższą ambicją ludzi jest wzięcie starego używanego mieszkania na krechę
@francoisinho jakich Twoich? Zaczęło się od tego że powiedziałem że kredyt jest tańszy niż wynajem dla wielu kredyciarzy. Mój komentarz jest gdzieś na samej górze ( )

Rynek wtórny jest większy niż pierwotny więc miałem rację.

Co do Twoich obliczeń- możesz przyjąć cenę mieszkania z 2017 i 20 procentowy wkład własny ( ͡ ͜ʖ ͡)

No ale najpierw pokaż oferty wynajmu tylko
@KakaowyTaboret: chyba umiesz wejść na grupę, którą podałem i skopiować tekst? Nie zrobisz tego, bo zniszczy to twoją gównianą tezę xD

No ale lepiej tłumaczyć:
1) możesz przyjąć cenę mieszkania z 2017
2) 20 procentowy wkład własny
3) porównaj z obecnymi cenami na rynku nieruchomości
4) załóż, że jesteś zdesperowany, by przenieść się do nowego wynajmowanego mieszkania akurat teraz

I wtedy okaże się, że niektóre raty kredytu mogą być niższa dla
no tak, betonowe osiedle w Szczecinie to też jakiś tam kawałek świata, gratulacje :)


@francoisinho: nie, to jest kawałek kraju, ja mówię o zwiedzaniu świata. Kiedyś też cię będzie na to stać! :)

Nie dziwne, że w kraju szczerze się ciemnota a rządzi PiS, skoro najwyższą ambicją ludzi jest wzięcie starego używanego mieszkania na krechę


@francoisinho: powiedział stary zawistnik czyli nikt inny jak zwykły pisior. XD
@Krupier
@francoisinho dobrze pamiętam że w 2020 znalazłeś ofertę za 1300 a Krupier płacił 900? Xdddd
@francoisinho

Miałem nadzieję że w moim mieście znajdziesz :) bo co do Poznania już udowodniłem że wynajem tańszy. A co do wzrostu kredytu- pamiętasz o wakacjach kredytowych przez 2022 i 2023 czy niezbyt? Bo ja jeszcze ich nie brałem pod uwagę.

To pogadamy w listopadzie?
łap to swoje Niebuszewo aktualne z olx( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: XDDDDDDD

Po #!$%@? mnie tak wypytywałeś o standard jak wrzucasz jakiś staroć do remontu? 40 m (15 mniej, co to jest 15 m), z jakąś zapierdzianą wersalką, mikro kuchnią w salonie i ogrzewaniem (a przynajmniej ciepłą wodą) na gaz. XDDDDDDDDDDD

Tam nawet listew przypodłogowych nie ma. XDD Piekarnika chyba też bo jest to małe gówienko nad
@Krupier xdddd myślałem że podałeś jakieś 40 metrów a on zamiast 55 daje Ci 40 xD

@francoisinho dawaj Tychy. Jakieś 65 metrów, minimum 3 pokoje. Obowiązkowo winda. U siebie mam jeszcze balkon piwnice i komórkę lokatorską. Do jakiej kwoty? Przy 30 letnim kredycie jakieś 1450
@KakaowyTaboret: sam sobie poszukaj, to nie jest trudne, bez trudu znajdziesz coś poniżej raty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dobrze, że zacząłeś to rozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcesz to mogę pomóc, ale chyba wiesz, ile kosztuje pośrednictwo przy poszukiwaniu mieszkania? Płacisz i znajdę jeszcze dzisiaj.

"a gdy bulil mniej to gdzie byłeś?"
Z wspomnianej grupy na fb [wystarczy kopiuj wklej i
xdddd myślałem że podałeś jakieś 40 metrów a on zamiast 55 daje Ci 40 xD


@KakaowyTaboret: ja nie wierzę już co on tu #!$%@?, to jest jakaś abstrakcja przecież. Nie ma ludzi aż tak głupich, no nie ma, on tylko z nami pogrywa, to jakieś zarzutki muszą być, chcę w to wierzyć. XD
@francoisinho: to na tobie pędzlu ciąży obowiązek udowodnienia swoich racji, rozumiesz to czy twoja głowa służy tylko do przyjmowania pokarmów?

To w sumie chyba pytanie retoryczne.

Wróć jak będziesz w stanie udowodnić, że kredyt jest droższy niż wynajem, dostałeś wszelkie dane, o które prosiłeś więc wykaż się. Czekam.
@francoisinho poszukałem na Olx zrobiłem filtr na miasto od 60 do 70 metrów cena max 2400 czyli jak y duży czynsz i to znalazłem co w obrazku. I to jedno z najtańszych xdddddd czyli łatwo znajdę coś 1000 tańszego prawda?

To aktualne ogłoszenia właśnie Ci udowodniłem że mam w #!$%@? taniej xDDD

Xddddd

W tamtym okresie Krupier płacił 800 900 s nie tysiąc xD

A tamto co znalazłeś jest poniżej Ikea przecież
Pobierz
źródło: comment_1662134126ggE1sx2Cx4ZtxbXhoXjNZk.jpg
@Krupier: spędzając kolejne 30 sekund znalazłem mieszkanie za 1000 zł z tamtego okresu, spędzając kolejne 30 sekund znalazłbym tańsze, ale wmawiaj sobie, że kredyt tańszy xD

@KakaowyTaboret: wmawiaj sobie z kolegą kredciarzem xD klapki na oczach już są, kredyt zbliża ludzi, więc możecie zrobić sobie nawet kredyciarską laskę, później wytłumaczycie sobie, że w sumie to było spoko xD
spędzając kolejne 30 sekund znalazłem mieszkanie za 1000 zł z tamtego okresu, spędzając kolejne 30 sekund znalazłbym tańsze, ale wmawiaj sobie, że kredyt tańszy xD


@francoisinho: dawaj, poka. Ocenimy metraż i standard.
@francoisinho ale co wmawiam? Przecież liczyłem dla Poznania nie dałeś żadnych dowodów że na linki wtórnym jest droższy wynajem przy starych kredytach a dla miasta które wybrałeś wyszło że jest taniej ( ) ciągle nie dałeś mi dowodów że masz rację xD

Jestem bi ale mam żonę to podziękuję za propozycje seksu oralnego. Jesteś tak płytki że bawi Cię seks oralny oO Pokazałem że przy 20 procentowym
@francoisinho nie. Nick ma inną historię. Wszystkie Nicki były zajęte na steam nawet w stylu #!$%@? i spojrzałem na czekoladę i taboret w akademiku i tak powstał nick Cocoastool xD

A nawet jeśli lubię bierny anal to co z tego? ;*

Jak też lubisz mam dla Ciebie magię 7 świec #pdk
@KakaowyTaboret: sorki, totalnie nie w temacie jestem. Ale lub sobie co tam chcesz, nie mój interes, ksenofobem nie jestem. Dążę tylko do tego, że bank miał już przetartą ścieżkę, teraz dyma cię na ratach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS piątek wieczór to zdecydowanie pora nie dla mnie na wykop, więc jak będzie coś ciekawego w tym wątku (w co wątpię), to odpiszę kiedyś tam, najpóźniej w poniedziałek,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: po raz kolejny udowadniasz, że jesteś debilem bez umiejętności czytania ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ogłoszenie archiwalne, ale napisz do ogłoszeniodawcy, że wprawdzie wiesz, że jest nieaktualne, ale tylko oceniasz metraż i standard, bo rata kredytu ci wzrosła xD


@KakaowyTaboret: no to nick wyjaśniony. Ruchają cię w dupsko?

@francoisinho:

Ja #!$%@?ę, jakim ty jesteś przegrywem to się w pale nie mieści.

To
@KakaowyTaboret: świetną masz pracę, skoro piątek wieczorem spędzałeś w pracy xD nie dziwne, że kredyt uważasz za decyzję życia xD

@Krupier: jeśli jesteś za głupi, aby zrozumieć jak działa wyszukiwanie ogłoszeń archiwalnych to po raz kolejny się kompromitujesz xD bez trudu można znaleźć zawartość postu ogłoszeniowego, ale nie otworzysz linku do ogłoszenia z olx xD ale jak taki tuman mógłby to zrozumieć, skoro upierasz się nawet przy takim idiotycznym stwierdzeniu,
@francoisinho a rozmowę z Tobą gdzieś koło 17 nie skończyłem?

I dalej obrazasz- podwaz moje obliczenia albo mnie nie wołaj ( )

Prosiłem Cię też o znalezienie dla mnie mieszkania- znalazłem tylko takie gdzie wynajem 1000 droższy xDDD

Dla kogoś innego też nie znalazłeś ogłoszenia tylko mówisz że są no #!$%@? mać xDDD

1
@francoisinho: mma trochę litości. Napisałem, że kredyty są dla większości tańsze niż wynajem- większosć wzięła kredyty wcześniej niż w 2020 dla którego liczyłem :* a większość rynku to rynek wtórny, a nie pierwotny więc no cóż- miałem rację.

Jeśli chcesz rozmawiać o rynku pierwotnym to daj link gdzie będą uwzględnione tylko ceny wynajmu mieszkania deweloperskiego w którym jeszcze żodyn człowiek nie mieszkał, ok?

A podejrzewam, że ten Twój koszt kredytu uwzględnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: jeśli jesteś za głupi, aby zrozumieć jak działa wyszukiwanie ogłoszeń archiwalnych to po raz kolejny się kompromitujesz xD bez trudu można znaleźć zawartość postu ogłoszeniowego, ale nie otworzysz linku do ogłoszenia z olx xD ale jak taki tuman mógłby to zrozumieć, skoro upierasz się nawet przy takim idiotycznym stwierdzeniu, że RATA KREDYTU NIŻSZA NIŻ WYNAJEM xD tłumacz sobie to każdego dnia, patrząc jak rata rośnie xD

@francoisinho:

O, gówno
@Krupier: Miej dla niego litość. Lepiej niech dla mnie (gdy spelni warunku) znajdize mieszkanie za mniej niż 1500 gdy od pół roku nie widziałem za mniej niż 2200 xD

a na dodatek policzyłem mu do góry i jakoś do moich obliczeń się nie odnosi xD