Wpis z mikrobloga

@Krupier: z amebą pozbawioną wiedzy gospodarczej szkoda dyskutować, nawet twój kakaowy kolega przyznał mi rację, że koszt kredytu jest wyższy niż koszt wynajmu.

Takiemu pajacowi to tylko rosnącą ratę płacić, on chociaż ponoć zmienił na stopę stałą, a ty obgryzasz paznokcie przed kolejnym posiedzeniem RPP xD
z amebą pozbawioną wiedzy gospodarczej szkoda dyskutować, nawet twój kakaowy kolega przyznał mi rację, że koszt kredytu jest wyższy niż koszt wynajmu


@francoisinho: koszt wynajmu jest wyższy niż koszt kredytu. Udowodnisz w końcu, że jest inaczej czy dalej będziesz srał pustosłowiem?

Takiemu pajacowi to tylko rosnącą ratę płacić, on chociaż ponoć zmienił na stopę stałą, a ty obgryzasz paznokcie przed kolejnym posiedzeniem RPP xD


@francoisinho: nie robię tego, właśnie przygotowuję
@francoisinho: jeśli chodzi o twoje wysrywy to niestety nic nie zostało udowodnione, ale ja wciąż cierpliwie czekam, może w końcu chociaż w minimalny sposób udowodnisz, że koszt wynajmu jest niższy niż koszt kredytu.
@Krupier: kretynowi, który twierdzi jak poniżej:

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

Szkoda takiemu cymbałowi cokolwiek udowadniać, tylko napluć na takiego nieuka, tfu xD
@Krupier: przerażające jest to, że tuman, który twierdzi coś takiego jak poniżej, ma prawa wyborcze xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

Przecież powinna być prosta zasada, jesteś tumanem z IQ na twoim poziomie, jesteś za głupi nawet na jeden głos w wyborach xD
@Krupier: najważniejsze, że wierzysz w takie wysrywy jak poniżej, to najlepsza puenta xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD
@Krupier: ty w jednej odpowiedzi udowodniłeś, że jesteś cymbałem xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD