Wpis z mikrobloga

Proponuje wejść sobie na grupy ludzi szukających mieszkań na wynajem xD

Ktoś wrzuca ogłoszenie, że ma mieszkanie na wynajem dając aktualną cenę wolnego rynku i takie reakcje w każdym poście xD

A mieszkać gdzieś muszą :) narazie tylko śmiech

Aaaa i co najlepsze xD wśród 90% wyśmiewających, jest tez 10% co pisze priv w celu najmu xD

#nieruchomosci #wynajem #najem #inflacja #wroclaw #poznan #krakow #warszawa #lodz #szczecin
NapoleonWybuchowiec - Proponuje wejść sobie na grupy ludzi szukających mieszkań na wy...

źródło: comment_16619602471sePTcqJj5018kPOB9jc4q.jpg

Pobierz
  • 27
@NapoleonWybuchowiec: 90 reakcji, pewnie z 20 komentarzy o tym, że drogo itp, a w międzyczasie masa telefonów XD standard. Jak coś wystawiałem na marketplace, to komentarze, też były w stylu, że dlaczego sprzedaje jako oszust za 700 jak to chodziło po 400 3 miesiące temu. Na priv poszło za 650. Ale fakt faktem, 3 miesiące wcześniej kupiłem za 450. Akurat chodziło o kartę graficzną w 2020 ( ͡° ͜ʖ
@francoisinho: W mojej opinii, wątpię aby odpłynęli. Ukraińcy po tylu miesiącach mają porównanie życia w Polsce, a na Ukrainie. Co raz więcej osób z Ukrainy otwiera tutaj swoje biznesy i przenosi się całymi rodzinami, bo to "dobra" okazja żeby się tutaj zaaklimatyzować i zacząć lepsze życie.

@statystyczny_yt: Nikogo nie zmusisz do wyjechania na prowincję
Choć z drugiej strony nie mam pojęcia czemu akurat Wrocław. Nawet przed wojną było ich tutaj
@NapoleonWybuchowiec: może gdyby uchodźców lokować proporcjonalnie do wielkości gmin a nie 95% do 7-8 miast wojewódzkich to nie byłoby tego problemu


@statystyczny_yt: na centralnym w Wawie wiszą informacje, że w innych mniejszych miastach jest łatwiej o prace i że mieszkania tańsze i by jechać dalej.

@padobar: myślisz, że ukraińską klasę średnią+ tworzą bogacze posiadający własne januszexy (czy tam andrijexy)? Poczytaj choćby o tym, jak rozwijał się sektor IT na