Wpis z mikrobloga

Wybieram się na długą podróż objazdową samochodem, spanie w hotelach, ale 4tys km przed nami i kompletuje akcesoria do auta. Na razie mam:
- mate masująca na fotel kierowcy
- lodówkę samochodową (coby się zimnej kolki w drodze napić, jedzenia nie bierzemy)
- koce, poduszki żeby pasażerowi było wygodnie
- navi, mapy papierowe i inne związane z koordynacją trasy
- kamizelki odblaskowe dla wszystkich, latarke z sygnałem sos
- zestaw podstawowych narzedzi, taśm, trytytek
- płachtę folii gdyby trzeba było się położyć pod autem/wymienić koło w deszczu
- assistance z holowaniem na całą europe
- rozbudowaną apteczke

Jakiś ficzer pominęłam? Jaki gadżet warto dokupić, czego tu brakuje?

#samochody #podroze #podrozujzwykopem #nadgorliwerozowepaski #pytanie #protip
  • 146
@siejeje: leżec dupo do góry z widokiem na jeziorko. Albo ewentualnie jeżdzić. Como i st tropez to głównie relax. leżenie w basenie z pięknym widokiem.

@BeHappy: ja po prostu lubię komfort i bycie przygotowanym na wszystko.
@siejeje: XD motobieda to wziął 3 bocheny tostowego i pasztet. i wór cześci. nawet 1/3 z tego co ja mam nie miał, ha!
@jatylkozapytac zapałki lub zapalniczkę, grill jednorazowy, leki na przeziębienie lub rozwolnienie. Jak duża lodówka to wkłady do chłodzenia , butelka z filtrem do picia, ręcznik szybkoschnący, papier toaletowy , scyzoryk, śrubokręt, świeczki dla nastroju, folia aluminiowa, mała deska do krojenia i nóż
@jatylkozapytac: proponuję jeszcze przyczepkę, a na niej podnośnik taki:
https://mastwell.pl/wp-content/uploads/2020/11/ST4000E-1.jpg
jak odpowiednio dużą przyczepkę weźmiesz, to może jeszcze i toi toi się zmieści. Przemyśl to. Jeżeli ciężko wytrzymać kilkadziesiąt kilometrów bez coli, to co to będzie jak dwójka przypili. W sumie może lepiej wziąć podwójny toi toi, przecież może przypilić 2 osoby na raz.

Oby Ci się nie trafiło nic z oponą, ale wyobrażam sobie zabawną sytuację, nakupujesz lewarków, rękawiczek, kluczy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kowad: @Tapirro: co wy macie taki bol o to że ktoś lubi podróżować w komforcie, a nie jak jakies zwierze? Pytam o gadzety a dowiaduje się, że nie są potrzebne. Nie takie bylo pytanie. Jak się całe życie podróżowało w klasie premium to owszem kocyk czy mata masujaca są całkowicie niezbędne i nie, nie kupię tego na każdej stacji. Trochę szacunku do tego, że wszyscy jesteśmy różni i każdy ma