Wpis z mikrobloga

Jednym z argumentów przeciwko osobom homoseksualnym, który mnie bawi chyba najbardziej, jest to, że takie osoby nie będą się rozmnażać. Jakby to faktycznie była najważniejsza rzecz w życiu, nie miłość, nie szczęście innych osób, nie, co to to nie, najważniejsze jest rozmnażanie się. Ciężko mi uwierzyć, że są osoby które poważnie tak myślą i nieironicznie używają takich argumentów

#antynatalizm #childfree #lgbt #homoseksualizm #przemyslenia
  • 114
takie osoby nie będą się rozmnażać.


@Devhar: No i?
Wciąż mogą wychowywać dzieci w szczęśliwej rodzinie. Ja bym w ogóle zrobił tak, że płacę to wymagam. Opłacam podatki na 500+ a gówniak sąsiadki np. dalej dostaje pasem po dupie za jedynki w szkole? Widzę jak dziecko pozostawione w samopas prawie wpada komuś pod rower? Cyk, zgłoszonko i przekazujemy gówniaka parze homoseksualnej.
@Devhar: Tak jeszcze dodam, że ja bym szedł w jakość, a nie ilość. Obecnie część rodzin wielodzietnych - jak już je widzę w takich programach jak uwaga czy coś - to trzyma dzieci w takich warunkach w jakich ja bym psa nie zostawił komuś pod opiekę. Może faktycznie było by dobre dla wszystkich aby od pewnego progu biedy już dać spokój z tym całym MOPSem i próbą trzymania takich rodzin w
@Devhar ja bym się może i rozmnożył drogą jakiejś surogacji, ale wiem że pewni miłujący pokój i wartości rodzinne ludzie zrobiliby temu dziecku piekło na ziemi. Dlatego nie sprowadzanie dziecka na ten świat jest z mojej strony aktem miłosierdzia ( ͡º ͜ʖ͡º)