Wpis z mikrobloga

@stray_dog: no tak, ale w pomysłach tez mają obniżki. Plus pomysły a działania na jakie budżet pozwala to drugie. Dlatego mówię, ze to samo co pis by robili w najgorszym przypadku.

Nie wiem jak mozna wyzej pis od lewicy stawiać, tak jak mówiłem, przynajmniej wolności więcej bo gospodarka i tak #!$%@? xD
lewica 10 procent xdd w tym kraju nigdy nie będzie dobrze


@gnt_1:

PiS - lewicowe decyzje udawanie prawicy
KO - lewicowe decyzje udawanie wolnościowców
Polska 2050 - lewicowe decyzje udawanie wolnościowców
Lewica - po prostu komuniści
PSL - żadnych własnych poglądów, od lat w koalicji
Konfederacja - ??

W tym kraju rządzą komuniści od 1945 tu nigdy nie będzie dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kai: nigdzie gdzie lewica rządzi nie jest tak wspaniale jak to się w Polsce przedstawia, te państwa też mają swoje problemy a różnica jest jedynie taka że u nas lewica rządząc od czasów zakończenia wojny zrujnowała kraj finansowo i wciąż nie możemy się po tym podnieść.

@iAmTS: wolności xdd mówimy o wolności do siedzenia zamkniętym w domu z uwagi na lockdown covidowy czy wolności do nie mówienia niczego co może
@gnt_1: nie mówię, że gdzie lewica rządzi jest wspaniale, nigdy nie głosowałem na lewicę i nie planuję. Po prostu nie przesadzajmy, że to jest jakiś wielki dramat dla Polski, że 10% osob popiera lewicę xD Już lepiej żeby popierali lewicę niż szurstwo z konfederacji.
@gnt_1: Młodzi, niewykształceni, z małymi rączkami do roboty, ale wielką mordą po pieniądze. Patrząc na rynek pracy i co jest w stanie zaoferować obecna młodzież, a co oczekuje w zamian, to aż dziw bierze, że tylko 10% głosuje na lewicę.
@lentilek: nie jest to prawda, wystarczy spojrzeć na sondaże przed wyborami z 2019 roku: https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2019_Polish_parliamentary_election

PiS wahał się między 40 a 48% na miesiąc przed wyborami a ostatecznie dostał 43.6%, Konfa też była między 3.5 do nawet 8.6%, w końcu dostała 6.8%. W przypadku Konfy średni wynik na miesiąc przed wyborami był faktycznie trochę niższy niż ten, który ostatecznie osiągnęła ta partia, ale w przypadku mniejszych ugrupowań zawsze jest większa wariancja