Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: Ktokolwiek ogarniety, po twoich opisach, bedzie wiedzial, ze ma do czynienia z kompletnym amatorem.

Jeszcze raz prosze, ludzie sie staraja, poswiecaj swoj czas, chca cos zrobic dla innych, a przychodzi taki typek i wrzuca kompletne gowno.
  • Odpowiedz
@Proogramista: jestem amatorem, nie kryje tego. I dalej nie wiem o co dokładnie ci chodzi, o sam fakt że wrzuciłem jaki komentarz dostałem, czy o fakt, że uważam że zaakceptowanie kodu tylko dlatego bo jest ładny mnie rozbawiło
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Wszedlem w ten twoj pr. Ja #!$%@?.

tylko dlatego bo jest ładny mnie rozbawiło

@RedveKoronny: Naprwde uwazasz, ze ten pr jest ladny? Jezli tak to masz ogromny problem. Ty nie potrzebujesz doswiadczenia, ty potrzebujesz podstawowej wiedzy, takiej naprawde podstawowej.

Moja rada jest prosta, wez ksiazke do programowania (jakakolwiek) przeczytaj od deski do deski i zrob wszystkie przyklady.
  • Odpowiedz
@Varin: gość i tak ci tutaj nie odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 2 lat siedze jakkolwiek głębiej w kodzie, i już spotkałem chyba 4 takie osoby, schemat zawsze ten sam:

Wiek 24-26 lat, jara się macbookami, pracuje w firmie w warszawie / wrocławiu ewentualnie kraków / gdańsk, i ujawnia się absolutnie z nikąd.
Zawsze ich rozmowy idą takim samym schematem, i zawsze piszą jakby w ogóle
  • Odpowiedz
@RedveKoronny: Jakiś taki dziwny typ charakteru, że nie zauważają tego że jedynie przez swoje własne zachowanie po prostu powstrzymuje ich progres w życiu. Nikt nie che obcować z jakims klaunem który jest negatywnie do wszystkiego nastawiony i jego ulubionym zajęciem jest podcinanie innym skrzydeł.

Tak jak ten wyżej, pisze Ci żeby Cie zniechęcić do partrycypacji w Open Source, bo martwi się o repo jakichśtam innych, nieznanych mu ludzi. Troche pajac.

Działaj
  • Odpowiedz