Wpis z mikrobloga

Tak na serio to kłamałem, ale przeraża mnie to jak wszyscy to ze spokojem przyjeli. Laska zdradza albo sobie ucieka do kogos lepszego? Standard takie juz są ( ͡° ͜ʖ ͡°) ładnie pantofle
@laga_dyga: @Mike_Oxmaul: @szynszyla2018: @Aldehyd_Glutarowy: @zbigniew23: @Ogau: @little_muffin: @r5678: @Jarem12: @Jurigag: @JazzBlurr: @Morty1337: @JanImperator: @otylygrubas: @AnkieterPrzegrywu: @Malala7: @WhiskyRomeo: @
@Canova: Ze spokojem bo to normalne i dzieją się rzeczy znacznie gorsze, a twój zmyślony przypadek to standard co jest tak powszechny jak to że rano wschodzi słońce.

Co ma do tego pantofarstwo to nie wiem.. pantofel to ktoś kto nie ma swojego zdania lata za swoją panną jak pies za suką i robi wszystko co mu rozkaże a już na pewno nigdy nie odejdzie nie podniesie głosu i wszystko jej
@Canova: raczej ty myślisz, że kogoś do siebie przyspawasz na siłę ;-) Jak ktoś cię nie kocha i będzie chciał zdradzać to będzie i choćbyś na głowie stawał to nie da się temu zapobiec. Do miłości nikogo nie zmusisz, nie przewidzisz też czy twój partner zakocha się w kimś innym czy nie. Więc po co robić jakieś dramy z tego?
@Morty1337: @Canova: Mnie to bardziej zastanowiło twoje zdziwienie. Nie napisałeś, że cię zdradziła, jak wasz związek wygląda. 1,5 roku to średni czas po którym ludzie się rozstają. Tak wyglądają rozstania xd
@Canova: nie napisałam, że są niestabilne. Niektórzy ludzie są niestabilni, ale to inna historia. Można mieć i stabilny związek na całe życie - tylko, że związki to ciężka praca. Dużo osób wchodzi z mindsetem, że związek to coś przyjemnego i lekkiego, a tak nie jest. Żeby funkcjonował to trzeba przez 50 lat się starać. Dużo osób ma wyjebkę już po pierwszym roku ;-) Dużo tu narzekań na kobiety, które się zapuszczają,