Wpis z mikrobloga

@Canova: tak to jest jak się kobiety "wychowuje" i im pozwala na to żeby się zachowywać dosłownie jak 6 latki, nie wie czego chce, nie potrafi powiedzieć co myśli i czuje, raz robi tak potem inaczej, nie powie czemu bo nie wie, nie pomyśli nad tym co robi itp. Przerabiane wielokrotnie, a z facetami jest podobnie tyle że społecznie i kulturowo się u mężczyzn tępi takie zachowania i wymaga się od
Tak na serio to kłamałem, ale przeraża mnie to jak wszyscy to ze spokojem przyjeli. Laska zdradza albo sobie ucieka do kogos lepszego?


@Canova: jak ma takie podejście, to chyba im szybciej, tym lepiej i mimo wszystko wyszedłbyś na plus XD no chyba, że lepiej jakby po 10 latach takie zachowanie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin


Atrakcyjna laska zawsze pojdzie w bok bo ma 150 orbiterow
Nie zawsze, tylko jak ma #!$%@? w głowie. Najbardziej atrakcyjna dziewczyna jaką znałem z mojego otoczenia, 175 wzrostu, figura marzenie, buzia jak z obrazka, jest po ślubie z sebkiem z liceum ze swojego miasteczka, 5 lat studiów w mieście wojewódzkim na polibudzie nic nie zmienilo.
Ale ta dziewczyna to jakiś jednorożec i sam się jej dziwiłem, nigdy nie lubiła się afiszować
@tujepolska: raczej tak kończą ludzie co się nie wyszaleją za młodu. Plus życie małżeńskie, no cóż, to ciężki #!$%@? i nuda - żadna książka i żaden film ci tego nie pokazuje. Wszystkie kończą się na ślubie i żyli długo i szczęśliwie. Mam jedną koleżankę, która ma historie w drugą stronę - od 12 roku życia co chwilę nowy fagas, czemu jej matka przyklaskiwała i jeszcze dawała jej antykoncepcję (no ogólnie patologiczny
@little_muffin w sumie też racja, też znam taką laskę co od 14 roku życia wskakiwała do każdego typa do auta, jak rodziców nie było to zapraszała do siebie, nie kryła w jakim celu bo w naszej paczce znajomych każdy o tym wiedział i się tym chwaliła. Dosłownie codziennie inny gość wieczorami, sami starsi. Mając 17 lat nagle jej wojaże skończyły się na jednym typku, jest 12 lat starszy od niej, ale od
Tak na serio to kłamałem, ale przeraża mnie to jak wszyscy to ze spokojem przyjeli. Laska zdradza albo sobie ucieka do kogos lepszego? Standard takie juz są ( ͡° ͜ʖ ͡°) ładnie pantofle


@Canova: Jedyna rzecz jaką możesz zrobić w tej sytuacji to przyjąć to ze spokojem. Może wyjaśnisz jak modelowo powinien zachować się facet w tej sytuacji ?