Wpis z mikrobloga

Dziewczyna mnie zostawiła, prawie 1,5k roku razem i od jakiś 6 miesiecy mieszkamy ze soba. Nowa okolica w pobliżu siłownia więc od ~3 miesięcy zaczęła tam chodzić. Od razu na horyzoncie pojawiło sie kilku hehe "kolegów" z tego środowiska i dzisiaj rano usłyszałem że musimy się rozstać bo ona nie wie czego chce xD Ja #!$%@? typiara 25 lat.
#zwiazki #zalesie
  • 125
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak na serio to kłamałem, ale przeraża mnie to jak wszyscy to ze spokojem przyjeli. Laska zdradza albo sobie ucieka do kogos lepszego? Standard takie juz są ( ͡° ͜ʖ ͡°) ładnie pantofle


@Canova: typie ty serio myślisz, że kogokolwiek z obcych obchodzi twoja historia, prawdziwa czy nie xd ? Czego oczekiwałeś, że randomy będą jakieś dramatyczne poematy pisać na cześć waszego z dupy rozstania xd ?
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: no cóż, najwyraźniej zakochana w Sebku bezgranicznie. Albo ty przeceniasz jej urodę, a dla innych osób nie jest aż tak atrakcyjna. Plus na atrakcyjność składa się też sposób bycia, jak laska jest z natury nieśmiała i wycofana to też może sobie prowadzić całkiem "przegrywiarskie" życie nawet jak jest ładna.
  • Odpowiedz
Od razu na horyzoncie pojawiło sie kilku hehe "kolegów" z tego środowiska i dzisiaj rano usłyszałem że musimy się rozstać bo ona nie wie czego chce xD Ja #!$%@? typiara 25 lat.


@Canova: Jak będzie chciała wrócić, to lej w pysk.
  • Odpowiedz