Wpis z mikrobloga

Chciałbym się urodzić w Warszawce w rodzinie bogatych prawników czy lekarzy. Byłbym już ustawiony do konca zycia, na 18stke dostal wlasnosciowe mieszkanie i auto za 200 czy 300k. Dupy by sie do mnie kleiły jak muchy do gówna.

Ale niestety urodziłem sie w typowej zwyklej rodzinie w gowno powiatowym miescie, nie mam zadnych szych w rodzinie typu znany adwokat czy cos, jakas polowa rodziny to typowe robole na jakichś zakładach itp. nikt mi mieszkania w Warszawie nie kupi, pomysłów na wlasny biznes nie mam. Zapewne zdechnę na powiatowym gownie.

Żyć się odechciewa. Jeszcze przed chwila znalazlem filmik z jakims bananem co dostal w warszawie od rodzicow na studia mieszkanie za milion. Od tak. To juz mnie dobiło. Male miasta i wsie powinny zostać zdelegalizowane. Tak boli mnie dupa, a komentarze ze kazdyxjest kowalem wlasnego losu sobie wsadzcie w grote saurona. Nie znam nikogo kto awansowal z bieda rodziny do bogacza w warszawie czy duzym miescie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #zalesie
  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu: to zamiast się żalić i pieprzyć że nie masz pomysłu na siebie sobie ten pomysł znajdź.
Albo znajdź pustaka patolkę, spuść się w cipsko i ciągnijcie socjal ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Felixu: ja pierdziele. Chłopie, poszukaj jakiejs pomocy bo naprawdę jest słabo z Tobą.

Wpisu tak bardzo przepełnionego taką roszczeniowoscia, wyuczona bezradnością i głupimi wymowkami to chyba przez 7 lat na tym serwisie nie widzialam.

W skrócie masz pretensje do świata, że nie urodziłeś się ustawiony, bo w końcu z samego faktu zaistnienia należało Ci się wszystko co najlepsze. A skoro tak sie nie wydarzylo, to wszystko stracone, trzeba sie snuć przez
@Felixu: to co Cie urwa interesuje? byc jak oskarki, wozic sie mercem od starych z dupami które widzą w tobie tylko kasę i party, popijać bacardi?
Pewnie byś miał jeszcze większą depresję i rozpacz nad marnością pustego życia.
Masz rację, że masz małe szanse by stać się klasą wyższą, więc szukaj szczęścia tam gdzie jesteś w stanie dojść.
byc jak oskarki, wozic sie mercem od starych z dupami które widzą w tobie tylko kasę i party, popijać bacardi?


@Prison: dokladnie, zwykly seks dla seksu, nie interesują mnie glebsze relacje. Nigdy nie chcialem miec "tej jedynej"
@Felixu: pewnie mi nie uwierzysz ale gdybys mial takie zycie jakie ci sie podoba i ci imponuje to bys mial takie same problemy psychiczne jak teraz albo i gorsze, widzisz tylko swoją perspektywę. zawsze chcesz tego czego nie masz, byś się urodził w rodzinie prawników/lekarzy to stary by cię tak cisnął że masz powtórzyć jego sukces że byś poszedł
w jakieś nałogi albo lekomanie i byś jeszcze bardziej sponiewierany mózg miał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu: ej przegrywie jeden myślisz że jak byś był bananem z warszawki to byś nic nie robił i korzystał z życia? Byś chodził cały czas na korki i inne dodatkowe zajęcia bo rodzice by chcieli wykrzesać z ciebie wszystko by jako dorosły wybierać sobie i żyć jak chcesz.
@Prison: dokladnie, zwykly seks dla seksu, nie interesują mnie glebsze relacje. Nigdy nie chcialem miec "tej jedynej"

@Prison: jestem niespelnionym hedonista, ktorego juz zabila i pozarla anhedonia


@Felixu: nawet nie wiesz jakie to płytkie i słabe
gówno, a nie czułbyś się lepiej

ja Ci na prawdę dobrze życzę, ale jak widzę jak wszystko w Twoich oczach jest „be” to nie wiem jaki sens jest Tobie cokolwiek pisać