Wpis z mikrobloga

Chciałbym się urodzić w Warszawce w rodzinie bogatych prawników czy lekarzy. Byłbym już ustawiony do konca zycia, na 18stke dostal wlasnosciowe mieszkanie i auto za 200 czy 300k. Dupy by sie do mnie kleiły jak muchy do gówna.

Ale niestety urodziłem sie w typowej zwyklej rodzinie w gowno powiatowym miescie, nie mam zadnych szych w rodzinie typu znany adwokat czy cos, jakas polowa rodziny to typowe robole na jakichś zakładach itp. nikt mi mieszkania w Warszawie nie kupi, pomysłów na wlasny biznes nie mam. Zapewne zdechnę na powiatowym gownie.

Żyć się odechciewa. Jeszcze przed chwila znalazlem filmik z jakims bananem co dostal w warszawie od rodzicow na studia mieszkanie za milion. Od tak. To juz mnie dobiło. Male miasta i wsie powinny zostać zdelegalizowane. Tak boli mnie dupa, a komentarze ze kazdyxjest kowalem wlasnego losu sobie wsadzcie w grote saurona. Nie znam nikogo kto awansowal z bieda rodziny do bogacza w warszawie czy duzym miescie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #zalesie
  • 157
@Felixu: @moll: wiedza historyczna... moze być "gorzej" cos wymyślić w porównaniu do medycyny i prawa, ale jak kolega wyżej wspomina - muzeum, podpięcie się pod kanał istniejący na yt w tej tematyce, pisanie cyklu testu. Słynna Lalka czy W pustyni i w puszczy zaczynała własnie od krótkich odcinkowych tekstów. Spróbuj w swojej lokalnej gazecie

W najgorszym wypadku zapisz się do Partii
@moll: pisac ksiazki? Nigdy nie lubilem czytac? Badacz? Kariera naukowa mnie nie interesuje, nudne w #!$%@?. Nigdy nie chciałem byc naukowcem. Na wycieczkach szkolnych jak chodzilismy do muzeow to tylko odliczalem czas zeby wyjsc i zebysmy poszli do maka
@Felixu: na taki fakt z pewnością nie wyrwiesz :P

ale jeśli trafisz na julkę co podziela pasję do historii to możesz zaprosić do domu, by jej pokazać co ciekawsze notatki na marginesach Twojego egzemplarza Bożego igrzyska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: typowa teoretyczna wiedza z historii mi wchodzila do gloey typu powody wojny polski z Turocja, jaka politykw prowadzil ten i ten wladca itp. Cos w tym stylu, na tym mialem same 4 i 5 w gimbazie , w liceum troche slabiej ale mature z historii napisalem jako 2 najlepszy w grupie