Wpis z mikrobloga

Chciałbym się urodzić w Warszawce w rodzinie bogatych prawników czy lekarzy. Byłbym już ustawiony do konca zycia, na 18stke dostal wlasnosciowe mieszkanie i auto za 200 czy 300k. Dupy by sie do mnie kleiły jak muchy do gówna.

Ale niestety urodziłem sie w typowej zwyklej rodzinie w gowno powiatowym miescie, nie mam zadnych szych w rodzinie typu znany adwokat czy cos, jakas polowa rodziny to typowe robole na jakichś zakładach itp. nikt mi mieszkania w Warszawie nie kupi, pomysłów na wlasny biznes nie mam. Zapewne zdechnę na powiatowym gownie.

Żyć się odechciewa. Jeszcze przed chwila znalazlem filmik z jakims bananem co dostal w warszawie od rodzicow na studia mieszkanie za milion. Od tak. To juz mnie dobiło. Male miasta i wsie powinny zostać zdelegalizowane. Tak boli mnie dupa, a komentarze ze kazdyxjest kowalem wlasnego losu sobie wsadzcie w grote saurona. Nie znam nikogo kto awansowal z bieda rodziny do bogacza w warszawie czy duzym miescie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #zalesie
  • 157
Nie znam nikogo kto awansowal z bieda rodziny do bogacza w warszawie czy duzym miescie.


@Felixu: otoczenie. Ja mam masę takich znajomych - gdybyś skończył dobre szkoły to byś głównie takich miał.
Byłem na grillu ostatnio to byli:
-2 lekarzy
-dentysta
-2ch programistów 30k
-właściciel firmy zdaje się najlepiej na tym wyszedł
-I jedna dupa co nie wiem czym się zajmuje. Coś z bankowością.
W sumie było 7 osób - 3
@Felixu: Popełnie lekki off-top. Podobnie jak ty bardzo lubilem historie i napisalem bardzo dobrze z niej mature. W moim przypadki wybor padl na studiowanie prawa. Nie wiem ile masz lat, ale moze sprobuj wlasnie postudiowac ten kierunek? Pierwszy rok na kazdej uczelni to rok ktory obfituje w historie i nie powinienes moec wiekszych problemow zeby zdac. Pozniej moga pojawić ise schody ale warunki tez dla ludzi.
Jezeli nie chcesz się bawic
@Felixu: Chyba nigdy w życiu nie byłeś w tym psaudo mieście zamieszkanym przez ludzi z okolicznych wsi i ukrainy, które wyjechały tam licząc na lepsze juto. Warszawa to największa wieś w Polsce. Mentalnie to menelnia bez jakiejkolwiek moralności.
@Felixu: No super - pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej płakać w mercedesie niż w maluchu itd. blabla. Ja jestem osobą, która m.in. dzięki pochodzeniu osiągnęła ten poziom. Myślisz że jestem szczęśliwa? Siedzę na wykopie. Jeden wykopem zrobił wpis nawiązujący do twojego, kojarzysz może?
@Shyvana: chociaż biorąc pod uwagę, że w wieku 30 lat pobierasz tak kosmicznie wysokie stypendium i jednocześnie zastanawiasz się nad kupnem iphona za równowartość 2 miesięcznego stypendium (a zdolności kredytowej nie masz otrzymując stypendium), to chyba jednak trochę sciemniasz w kwestii pochodzenia z biednej rodziny i w rzeczywistości jesteś na jej utrzymaniu. Albo jesteś tym typem człowieka, który wydaje równowartość 2 pensji na ajfona. Nie wiem, która opcja jest gorsza XD