Wpis z mikrobloga

Chciałbym się urodzić w Warszawce w rodzinie bogatych prawników czy lekarzy. Byłbym już ustawiony do konca zycia, na 18stke dostal wlasnosciowe mieszkanie i auto za 200 czy 300k. Dupy by sie do mnie kleiły jak muchy do gówna.

Ale niestety urodziłem sie w typowej zwyklej rodzinie w gowno powiatowym miescie, nie mam zadnych szych w rodzinie typu znany adwokat czy cos, jakas polowa rodziny to typowe robole na jakichś zakładach itp. nikt mi mieszkania w Warszawie nie kupi, pomysłów na wlasny biznes nie mam. Zapewne zdechnę na powiatowym gownie.

Żyć się odechciewa. Jeszcze przed chwila znalazlem filmik z jakims bananem co dostal w warszawie od rodzicow na studia mieszkanie za milion. Od tak. To juz mnie dobiło. Male miasta i wsie powinny zostać zdelegalizowane. Tak boli mnie dupa, a komentarze ze kazdyxjest kowalem wlasnego losu sobie wsadzcie w grote saurona. Nie znam nikogo kto awansowal z bieda rodziny do bogacza w warszawie czy duzym miescie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #zalesie
  • 157
@Prison: nawet jesli to mialbym chociaż chwilowe przyjemności czytaj latwe glupie laski, a tak to nie mam nic, od miesiecy juz nawet jedzenie mi nie sprawia przyjemności a to byla ostatnia rzecz jaka mi ja jeszcze dawala
nawet jesli to mialbym chociaż chwilowe przyjemności czytaj latwe glupie laski, a tak to nie mam nic


@Felixu: dałeś sobie wmówić że to byłaby jakaś specjalna przyjemność, równie dobrze możesz sobie zwalić

a to byla ostatnia rzecz jaka mi ja jeszcze dawala


to szukaj sobie nowych

Naprawdę jedyne spełnienie Twoich hedonistycznych potrzeb to ruchanie pustych lasek?
@Prison: jak jeszcze kiedys mi sie udalo poruchac za free jakas malolate to przez chwile chociaż zapominalem o pustce zyciowej, a jak juz wypadlem z rynku ruchajacych to frustracja seksualna i anhedonia mnie juz pożarły, dodatkowo zawyzone libido mi nie pomaga w tej kwestii
@Felixu: są jeszcze inne opcje na wypełnienie pustki życiowej tylko ich nie znasz bo nie próbujesz bo ci prościej zwalić konia przeglądając anonse dla boomerów a potem napisać na wykopie że przeklęte oskarki odbierają ci szczęście. skoro i tak nic z tego nie masz to jaki problem spróbować czegoś co może przynieść korzyści w przyszłości?
@Felixu: no dobra masz racje z tym że masz problem do losu a nie do oskarków ale to nic nie zmienia, czepiasz się słówek a sens mojej wypowiedzi jest taki że zapętlając się w waleniu konia i byciu frustratem do niczego nie dojdziesz a jakbyś to zamienił na próbowanie czegoś produktywnego to istnieje szansa że byś wyszedł z tego gówna
@Felixu: znasz taki tekst malika montany?

Ja gonię wciąż za hajsem, a nie gonię za babami

Bo goniąc za hajsem baby same przyjdą

Jakkolwiek prymitywny i głupi by był w większości rap malika montany to jest prawda życiowa, ty się skupiasz na tym żeby dostać seks tutaj w tej chwili i w tym momencie, a żadna laska nie da ci jak jesteś sfrustrowanym życiowo chłopem który #!$%@? tylko sos z makaronem.
@Prison: ale jak moga wyczuwac moja frustracje jesli ja jesli jestem juz wsrod ludzi (od dluzszego juz czasu bardzo rzadko, bo studia skonczone) to nie gadam rzeczy publicznie jakie pisze na wykopie. Wtapiam sie w tlum jak kameleon i maja mnie za normalnego(cale studia tak robilem). Nie pisze do znajomych lasek albo na tinderze tak jak to na niektorych screenach na bekartach tindera czy innych grupkach na facebooku ze facet pisze