Wpis z mikrobloga

Programiści 15k znów z------i gorące, oglądając i komentując jakieś g---o walki.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GienekZFabrykiOkienek: no nie wiem, u mnie z liceum same ogarnięte osoby poszły na medycyne. Ja też potrafię tylko kuć na pamięć, a maturę z biologi sobie odpuściłam bo wbrew temu co piszesz, też wymagała dużo logicznego myślenia, kalkulacji, trochę wiedzy czysto chemicznej i matematycznej, co dla mnie było nie do przeskoczenia na tamtym etapie (późno zdecydowałam, że to chcę zdawać i koniec końców odpuściłam). Zostałam przy geografii, którą miałam rozszerzoną
  • Odpowiedz
@little_muffin: a dlaczego dobrze płatna praca miałaby świadczyć o wysokiej kulturze? Glazurnik też dobrze zarabia, to znaczy że będzie człowiekiem renesansu?
Zresztą, nawet wykształcenie nie świadczy o kulturze i pełno na świecie chamów magistrów.
  • Odpowiedz
@little_muffin:
Za kazdym razem gdy jest fame albo inne tego typu rzeczy ktos sie zastanawia czemu programisci 15k gadaja o famemma. Nie potrafisz pojac mega prostej koncepcji ze... to w wiekszosci nie sa ci sami ludzie? To ze 1000 osob obserwuje tag programowanie i 1000 osob tag famemma nie oznacza ze to sa te same osoby, nawet jesli kilka-kilkadziesiat osob robi to i to.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: chodzi o to, że to jest jeden z najczęstszych tutaj tematów/tagów, zresztą x mireczków wyżej potwierdziło, tak oglądają, tak, dla nich to rozrywka, tak ich kumple programiści też to robią. Po prostu zmiana pokoleniowa i zainteresowań jest znacząca. Pamiętam wykop sprzed huhu, 15 lat, były różne aferki, gównoburze, ale takiego spadku poziomu, monotematyczności, agresji, przysrywania się do totalnie wszystkiego, braku merytoryczności, no ogólnie idiotyzacji i spłycania się życia społecznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: jestem programista, potwierdzam, nie trzeba. To jeden z mniej wymagający zawodów. Codziennie robisz to samo, w pewnym momencie ci się po prostu nudzi xd
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: nie lubię tego robić, ale nie wytrzymałem, wczoraj tag poleciał na czarną, to dopiero drugi po danielmagicalu (bo nie pamiętałem czy cokolwiek zbanowałem), następny chyba będzie kononowicz, bo to jest obrzydliwe
  • Odpowiedz
Są duże ograniczenia naboru na studia medyczne, więc trochę wątpie w to co mówisz


@little_muffin: Zobacz sobie jak wyglądają progi rekrutacyjne, żeby dostać się na medycynę musisz mieć z matur po 80%, w dodatku bodajże do Łodzi można wziąć matematykę zamiast biologii, no w c--j ciężki temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@little_muffin: No ja tez jestem tym slynnym programista 15k, tez sobie lubie posiedziec ze znajomymi z wlaczonym w tle famemma (ot po prostu pretekst zeby sie spotkac, bo im ktos starszy tym zazwyczaj ciezej go namowic na jakies wyjscie w piatek/sobota wieczor), ale ani z jednego ani z drugiego kompletnie nie wynika jakim jestem czlowiekiem i co soba reprezentuje. Mam mnostwo innych pasji, sporo czytam, uprawiam rozne sporty itp itd,
  • Odpowiedz
jestem programista, potwierdzam, nie trzeba. To jeden z mniej wymagający zawodów. Codziennie robisz to samo, w pewnym momencie ci się po prostu nudzi xd


@flaaj: no i to mi się podoba, czegoś takiego szukam. Totalna wyjebka i klepanie xD Co byś polecał, jaki kierunek, jaki język, od czego zacząć?
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: taką zawiść tylko na forum ze śmiesznymi obrazkami można znaleźć. Jeden ma przyjemność z oglądania pseudo gali sportowej, a drugi z zachlania ryja do czerwoności ale wykopki jak zawsze wyrok już wydały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomekABC123: zgadzam się z tym co napisałeś. Pisałam raczej w kontekście ludzi bez innych zainteresowań, nie stosujących tego jako pretekst do spotkań towarzyskich itd.
Trochę to wynika też z mojego zmartwienia o dzieciaczki siedzące tutaj, jak zlansowane mają mózgi i jak oderwany od rzeczywistości obraz człowieka. Ktoś tu wrzucił dzisiaj zdjęcie zwykłej nastolatki, szczupłej, normalnej i rozkminiał czy za 10 lat będzie gruba bo nie ma mięśni na brzuchu xD
  • Odpowiedz
moze kazdy przecietny debil moze byc programista?


@little_muffin: to założenie przychodzi ci łatwiej, niż takie że twój proces statystyczny nie działa lub że ludzie o wyższych niż przeciętnie umiejętnościach technicznych interesują się równie dobrze dennymi rozrywkami?

Nie żeby przeciętny debil absolutnie nie mógł być programistą, ale niebywale fascynujący proces myślowy prezentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz