Wpis z mikrobloga

Programiści 15k znów z------i gorące, oglądając i komentując jakieś g---o walki.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybazryzem85: to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow. I dochodze powoli do wniosku, ze moze do tego programowania nie trzeba zadnych specjalnych umiejetnosci, moze kazdy przecietny debil moze byc programista? Inaczej tego zjawiska patologizacji rozrywki nie jestem w stanie
  • Odpowiedz
moze kazdy przecietny debil moze byc programista?


@little_muffin: no ależ jak najbardziej, tylko potem czytasz takie historie że ludzie po 10 latach pracy nawet 10k na fakturze nie mają xD

Każdy może, nie każdy powinien. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niuans: kultury może nie ale w IT większość ludzi to nerdy, ich zainteresowania to planszowki, seriale, papierowe RPG i fantastyka. Walki lumpencelebrytow na pewno do nich nie należą
  • Odpowiedz
to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow


@little_muffin: A przepraszam szanowną panią wprowadzoną w błąd.
W takim razie co powinni w piątkowy wieczór oglądać programiści 30k żeby wpasować się w pani wywindowane standardy tak, żeby nie wyjść na debili?
  • Odpowiedz
@little_muffin: jako przedstawiciel branzy moge powiedziec tak: pracowalem z ludzmi sluchajacymi discopolo, takimi ktorzy jarali sie patostrimami i kononem, absolutnymi bezmozgami, gen Z, mega odklejencami od rzeczywistosci, z ludzmi wierzacymi w teorie spiskowe typu plaska ziemia i reptilianie, januszami cebulackimi, ludzmi ktorzy maja w------e i moglbym tak wymieniac jeszcze dlugo xd tam serio jest caly przekroj spoleczenstwa, wiec opcje sa dwie: nie musisz byc einsteinem zeby nauczyc sie programowania, albo
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: agrobiznes i Midela xD żarcik. Niech sobie każdy ogląda co chce jednakże dziwi mnie, że osoby na poziomie nie są na poziomie, chociaż patrząc na poziom komentarzy na wykopie - połowa osób tutaj nie potrafi w cywilizowany sposób wyrazić swoich myśli, nie obrażając przy tym interlokutora, ogólnie niska inteligencja emocjonalna. I biorąc to pod uwagę i kumulując z pato-zachowaniami lądujemy z płytkim, agresywnym, tępym społeczeństwem, które nie jest w
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: co jest w złego w tego typu odmóżdżeniu od czasu do czasu? Ja to nawet czasem lubię obejrzeć serial paradokumentalny jak trudne sprawy, będę chciał odpocząć to mam z---------ć do teatru bo jestem programistą i inaczej nie wypada? XD
Tak jak Mirek wyżej napisał, programistą może być każdy ale nie każdy powinien, spróbuj zobaczysz czy to tak naprawdę łatwy zawód
  • Odpowiedz
@Niuans: no stąd, że są to ciężkie zawody wymagające używania mózgu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Zdziwiłbyś się jak często te zawody gdzie mózg używany jest na pełnych obrotach przez naście godzin potrzebują swojego guilty pleasure i odmóżdżenia.
Znam prawnika, dwóch lekarzy, programistów to nawet nie zliczę ilu, którzy regularnie oglądają. I są to bardzo łebscy ludzie, po prostu mózg ma swoje ograniczenia i
  • Odpowiedz