Wpis z mikrobloga

Programiści 15k znów z------i gorące, oglądając i komentując jakieś g---o walki.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@little_muffin: to co robisz w czasie rozrywki nie implikuje twojej inteligencji/pracowitości itp.; o ile nie poświęcasz na rozrywkę zbyt dużo czasu (na jakąkolwiek) to jest ok. Ja na przykład z jakiegoś powodu ostatnio strasznie polubiłem te freak fighty (i ogólnie fighty), ale poświęcam na to z 1-2h w tygodniu średnio. Biorąc pod uwagę, ze nie jestem w stanie cały czas wykonywać „produktywnych” czynności (za takie uważam w moim przypadku prace,
  • Odpowiedz
@Hadzik: no dlatego napisałam w swoim komentarzu, że tak, można sobie oglądać raz na jakiś czas jakieś glupotki, ale rozmiar i ilość zainteresowanych tym tematem nieco bawi, nieco przeraża. Są w tej grupie na pewno osoby takie jak ty - traktują to czysto rozrywkowo, ale są też takie, które wszystkie wzorce biorą z takich rzeczy, cały wolny czas poświęcają temu (najpopularniejsze tagi) i są to godziny dziennie, a nie drobna
  • Odpowiedz
@little_muffin: sugerowanie ze ludzie wykształceni nie oglądają takich rzeczy xD jakbyś wiedział jak lekarze ze soba rozmawiają o pacjentach to dopiero byłbyś w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@little_muffin:

Masz ograniczone myślenie w stosunku do ludzi zbudowane pewnie na podstawie mediów i środowiska w którym dorastałeś, myślisz, że ci bardzo dobrze zarabiający typu programiści, prawnicy, lekarze to jacyś nadludzie i mają oni zupełnie inne myślenie, są jakaś "elitą" społeczeństwa. Zupełnie nie, pamiętaj, że są różne rodzaje inteligencji i to, że ktoś lubi oddawać się prymitywnym rozrywkom nie musi oznaczać jednocześnie tego, że może być dobry w swoim zawodzie,
  • Odpowiedz
@Niuans o to, o to. Kiedyś jak jeszcze nie było internetów a szczytem umiejętności było pisanie komend w DOS. Mój stary szanowany lekarz i z innymi szanowanymi lekarzami, pili 3 dni z rzędu, wyszli na trawnik z rogiem myśliwskimi, dwóch jadło trawę na kolanach z trawnika przed blokiem, trzeci dął w róg i cytował Wesele.
Lipa na pół roku w mieście.
  • Odpowiedz