Wpis z mikrobloga

Programiści 15k znów z------i gorące, oglądając i komentując jakieś g---o walki.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ogółem pokazuje w jakim otoczeniu obracają się wykopki jęczące iż każda osoba lepiej zarabiająca i uważana powszechnie za "inteligentną" jest dla nich jakimś mitycznym stworzeniem które tylko stoi i patrzy się na niebo myśląc o sensie istnienia xD


@xloginlogin123:

Taka prawda, mam dużo znajomych powiedzmy z nizin i wysokich sfer, że tak powiem, różnicy często między tymi dwoma grupami często nie ma oprócz zasobności portfela. No i może to,
  • Odpowiedz
Taka prawda, mam dużo znajomych powiedzmy z nizin i wysokich sfer, że tak powiem, różnicy często między tymi dwoma grupami często nie ma oprócz zasobności portfela. No i może to, że w rodzinach tych bogatszych rzeczywiście ten kapitał kulturowy jest trochę większy, ale z grubsza i tak każdy będzie się bujał i bawił przy prostych rozrywkach ¯_(ツ)_/¯


@Need: To prawda. Ogólnie rzecz biorąc takie wartościowanie na rozrywki godne i niegodne
  • Odpowiedz
@little_muffin: Wiesz... zadeklarować, że pracujesz w it to można zawsze. Nawet jeśli twój główny kontakt z branżą, to lekcje informatyki, gdzie pan powiedział "dobra robota". Anonimowy portal, to sobie na wiele można pozwolić. Dopiero jak wejdziesz z kimś w dialog to się często okazuje, że w sumie nie 30lat, a 21lat i nie praca/rodzina/rozwój tylko "koleżanka w liceum mnie nie chciała, więc jestem przegryw". Oczywiście nie mówię, że nie ma
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow. I dochodze powoli do wniosku, ze moze do tego programowania nie trzeba zadnych specjalnych umiejetnosci, moze kazdy przecietny debil moze byc programista? Inaczej tego zjawiska patologizacji rozrywki nie jestem w stanie
  • Odpowiedz
pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow


@little_muffin: ponieważ programiści i lekarze po prostu nie są aż tak aktywni w trakcie walk famemma i tyle xD W tym czasie nie dzieje się nic specjalnego co mogłoby zwiększyć aktywność tych grup na wykopie.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: a też miałam bekę z tego zdania :D


@little_muffin także widzisz jak to jest na wykopie. Każdy zgrywa Bóg wie kogo, a tak naprawdę przyjdzie dzień, że połowa z tych osób będzie musiała iść do pracy i zderzą się ze ścianą rzeczywistości i będą z---------ć w kołchozie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow. I dochodze powoli do wniosku, ze moze do tego programowania nie trzeba zadnych specjalnych umiejetnosci, moze kazdy przecietny debil moze byc programista? Inaczej tego zjawiska patologizacji rozrywki nie jestem w stanie pojac. I zeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: po pierwsze - IT to nie tylko programowanie, a po drugie patusów i ogólnie fanów rozrywki bardzo niskich lotów znajdziesz w każdym środowisku.
  • Odpowiedz
@Niuans: dokladnie, mam ziomka, zwykly prosty chlopak, lubil zajarac, na informatyce srednia z 3.5, "inwestuje" w krypto, oglada te rozne gowniane walki, w IT generalnie srednio kuma, ale jest odwazny i zna swietnie angielski, obecnie nie bylo problemu zdobyc mu prace 22k na b2b.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: W tym toku rozumowania jest kilka błędów:
1. Osoby udzielające się na wykopie pochodzą z różnych środowisk. Wrzucanie wszystkich do jednego wora chyba nie jest najmądrzejszym wnioskiem.
2. Dzieci, które są główną grupą odbiorców patomma, nie udzielają się raczej w tematach pracy zawodowej.
3. Bycie programistą nie oznacza wysokiego obycia w kulturze. Zazwyczaj programistami zostają nerdy, umysły "ścisłe", które z kulturą czy literaturą nie mają wiele wspólnego. Potrafią walić
  • Odpowiedz