Wpis z mikrobloga

Programiści 15k znów z------i gorące, oglądając i komentując jakieś g---o walki.
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@little_muffin: Bo do "IT" zalicza się teraz cała hałastra jak helpdesk, testerzy, klepacze tabelek, scrum masterzy oraz wszelkiej maści management co kodu w życiu nie dotknął. Wystarczy, że siedzisz przed monitorem. Programiści z prawdziwego zdarzenia są w mniejszości. Zresztą nawet wśród nich jest ostra hierarchia, ale to osobna puszka pandory.
  • Odpowiedz
o to, o to. Kiedyś jak jeszcze nie było internetów a szczytem umiejętności było pisanie komend w DOS. Mój stary szanowany lekarz i z innymi szanowanymi lekarzami, pili 3 dni z rzędu, wyszli na trawnik z rogiem myśliwskimi, dwóch jadło trawę na kolanach z trawnika przed blokiem, trzeci dął w róg i cytował Wesele.

Lipa na pół roku w mieście.


@rebelyell: prychnęłam srogo, przypał na dzielni musiał być xD
  • Odpowiedz
ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala.


@little_muffin: Nie jestem z IT ani nie oglądam patostrimów (oprócz Wonzia xD) ale popełniasz błąd myślowy polegający na tym, że łączysz tych co wypełnili ankietę ze wszystkimi użytkownikami wykopu. To samo z polskimi dziennikarzynami co na podstawie ankiet piszą w stylu "Większość Polaków..." to/siamto.
Kiedyś było używane "większość ankietowanych Polaków" i tak to trzeba pisać i mówić, bo jestem pewien, że nie każdy wykopek
  • Odpowiedz
@Blaskun: zgadzam się, nie każdy też mówił prawdę w ankiecie. Ale ilość programistów 15k jest tutaj i tak spora w porównaniu do innych serwisów, więc mogę sobie rozkminiać, czy to jakoś wpływa czy nie ;)
  • Odpowiedz
@little_muffin był przypał na dzielni w c--j. nie chodziłem do liceum przez tydzień bo wstyd przed gronem pedagogicznym, koleżankami i kolegami.
Jedno dobre, z-------m wtedy staremu blankiety zwolnień i recepty, podbiłem ojca pieczątka i zarobiłem sporo hajsu na handlu :)
Ma się łeb do interesów xD
  • Odpowiedz
Jedno dobre, z-------m wtedy staremu blankiety zwolnień i recepty, podbiłem ojca pieczątka i zarobiłem sporo hajsu na handlu :)

Ma się łeb do interesów xD


@rebelyell: fajnie tam u was na chacie się bawiliście xD
  • Odpowiedz
@little_muffin: Gadasz o inteligencji a jesteś jedyną osobą na wykopie której nick kojarzę.
Jak pisałaś jakies antynaukowe g---o o dietetyce równe płaskiej ziemi tak mi to zapadło w pamięc xD
A co do fame to czasami można sobie włączyć Odyseje kosmiczną a czasami szybkich i wściekłych chyba ze ktoś ma kompleksy i wszystko co robi musi być głębokie i ambitne.
  • Odpowiedz
@xloginlogin123: możesz napisać o tym antynaukowym gównie? Bo to, że coś wymieniam jako jeden z powodów zaburzeń to nie znaczy, że to jest powód number one (tylko jeden z setek powodów, czasem malutki, ale w kumulacji z innymi znaczący), ale wykopki mają zawsze wielkie pole do nadinterpretacji i dopisują sobie własne historie do czegoś czego nie napisałam. Tak samo twój obecny komentarz, który odnosi się do mojego - przeczytałeś mój
  • Odpowiedz
Gadasz o inteligencji a jesteś jedyną osobą na wykopie której nick kojarzę.


@xloginlogin123: plus co ma to, że jestem jedyną osobą, którą kojarzysz do inteligencji? Jakbym była inteligentna to byś nie kojarzył mojego nicka na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam może dziwaczne poglądy na wiele spraw - czego jestem świadoma, ale przynajmniej jestem jakaś, w przeciwieństwie do oglądaczy patogal. ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Tymczasem ze względu na content tutaj wrzucany, czasem mam wrażenie, że x osób tutaj żyje tylko tego typu rozrywkami i jest to ich główne zainteresowanie i jest to po prostu smutne


Zakładasz sobie jakąś tezę nie do zweryfikowania ze ludzie tym żyją. No a jak jest przerwa 4-5 miesięczna między galami to patrzą się w ścianę i nic nie robią. Jest gala to sobie oglądają i dyskutują o tym,
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Słuchaj, jak masz parę godzin cięzkiego wysiłku umysłowego dziennie to raz na jakiś czas można się odmóżdżyć jak pajace się biją po ryjach, konsumpcja tzw sztuki wysokiej też wymaga myślenia i nie zawsze jest czas i ochota na to, żeby jeszcze analizować co autor miał na myśli lub jak bardzo p--------h nawiązań użył.

Poza tym oglądanie odmóżdżającego gówna raz na jakiś czas nie implikuje, że nie robi się nic
  • Odpowiedz
to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow. I dochodze powoli do wniosku, ze moze do tego programowania nie trzeba zadnych specjalnych umiejetnosci, moze kazdy przecietny debil moze byc programista? Inaczej tego zjawiska patologizacji rozrywki nie jestem w stanie pojac. I zeby
  • Odpowiedz
@Need:

tak jak napisali inni, ludzie w IT to przeciętni ludzie pod względem zainteresowań, może trochę ego trochę częściej wybujałe przez zarobki (co uważam za ogromny minus tej branży) sors: pracuje w AJ TIT


To ogółem pokazuje w jakim otoczeniu obracają się wykopki jęczące iż każda osoba lepiej zarabiająca i uważana powszechnie za "inteligentną" jest dla nich jakimś mitycznym stworzeniem które tylko stoi i patrzy się na niebo myśląc o
  • Odpowiedz