Wpis z mikrobloga

ale po co? Podejrzewam, że żaden lekarz nie zgodzi się cię prześwietlać bez powodu


@powaznyczlowiek: Kości mi strzelają, jedno ramię niżej, w dodatku mam wrażenie że mam cofniętą szczękę.

a w czym problem? czego się boisz, że jest nie tak, chyba nie, że masz jakąś kość złamaną i nawet o tym nie wiesz?


@Catmmando: Chcę się w końcu dowiedzieć na 100% co jest nie tak z moimi kościami, strasznie pokrzywiony
@Archaniol_Gabriel: kości nie mogą ci strzelać - co innego stawy. Znajdź dobrego fizjoterapeutę on ci powie co i jak i czy warto badać.

A ze szczęką to do ortodonty, ale jak nie masz wady zgryzu to raczej nie będzie się produkował czy masz te szczękę cofniętą czy nie xP
@Archaniol_Gabriel: doczytałem teraz co pisaliście, generalnie kolega wyżej ma rację, z własnego doświadczenia mogę dodać, że strzelanie w barkach to normalne, tzn... normalne lecz jest to objaw zastania i pewnie masz mało ruchu, zła postawa i inne czynniki, na to są ćwiczenia, ale strzelać coś zawsze będzie, najczęściej właśnie w barkach.

co do kręgosłupa krzywego, ortopeda będzie najlepszym wyjściem by ocenić jak bardzo zła jest wada, również są na to ćwiczenia,
@Archaniol_Gabriel: a i jeszcze pare słów o cofniętej szczęce, wiem, że pewnie wygląda to nieestetycznie w lustrze, ale póki masz wygodny zgryz i wszystkie zęby się dobrze stykają, i jesteś już 20+, to raczej nie ma sensu wydawać paru tyś zł na leczenie, aparaty, a później aparat stały, by zmiana była znikoma, jeśli to tylko twoje obawy a nie rzeczywiście jakiś problem z zgryzem to bez obaw, ale idz do ortodonty