Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki załamałem się i nie wiem co dalej robić…
Już 4 dzień nie wychodzę z łóżka i wziąłem urlop w pracy i chyba zacznę pić
Jestem lvl 26 i byłem do niedzieli w związku od 4 lat z jedną różową, którą poznałem na studiach.
Ona lvl 25. Ja przed nią nie byłem nigdy w zwiazku a ona była w 2 nieudanych związkach.
Przez te 4 lata było świetnie. Dogadywaliśmy się jak mało kto i planowałem zaręczyny.
Prawiczkiem nie byłem kiedy wszedłem z nią w związek a ona już też dziewicą nie byla,ale jeśli chodzi o sprawy łóżkowe zapewniała mnie,że jest okej i jest dobrze jeśli chodzi o te sprawy.
Raczej mam taki charakter, że stawiałem ciut bardziej jej zadowolenie ponad swoje.
Bardziej stawiałem na długą grę wstępną, którą starałem się ciągnąć tak z 30 minut czasem trochę wiecej i zabierałem się do wszystkiego cm po cm.
Mówiła mi i ja też widziałem po niej, że jej to bardzo pasuje.
No krótko mówiąc nie starałem się wkładać siura z biegu.
Niestety chyba się przeliczyłem,bo w zeszłą niedzielę
dostałem szoku i się załamałem.
Wróciłem wieczorem z wypadu z kolegami i jak zazwyczaj odkluczyłem sobie sam górny zamek w drzwiach i wszedłem do mieszkania.
Dziewczyna została w tym czasie sama w mieszkaniu i usłyszałem,że jak co jakiś czas gra z kumpelami i gada na Discordzie (taka aplikacja do komunikacji trochę dla graczy bardziej)
Ona nie usłyszała chyba,że już wróciłem,bo miała jedną słuchawkę na uchu na druga nie do końca założoną.
Podsłuchałem,że gadają o mnie i ona żali się na mnie i…moje przyrodzenie..
Żaliła im się,że trochę udaje,że jest w porządku,żeby mnie nie urazić i nie zrobić przykrości.
Mówiła,że gdy jestem w niej to niby coś czuje,ale nie jest to jakieś super odczucie i wprost im mówiła,że po prostu mam małego i jestem słaby przez to jaki on jest i wolałaby,żeby on był większy,ale nie powie mi tego otwarcie i woli zostawić to tak jak jest i jakoś przecierpieć i może mi się odechce z czasem seksu.
Nie znam się na mierzeniu i nigdy go nie mierzyłem.
Nie jest najwyższych lotów, to prawda, ale te 13 cm chyba będę miał i zawsze myślałem, że nigdy nie będzie z tym problemu chociaż słyszałem, że kobiety potrafią być okrutne w tym temacie, ale myślałem, że spotkałem właściwą osobę…
Odczekałem jakiś czas i wszedłem do niej do pokoju udając,że dopiero wróciłem i niczego nie słyszałem.
W ten poniedziałek kazałem jej się wyprowadzić i wyjaśniłem,że wszystko słyszałem
Nie mówiła zbyt wiele oprócz tego, żebym się zastanowił co robię i żebym to jeszcze przemyślał.
Spakowała część swoich rzeczy i wyjechała do koleżanki..
Chce mi się po prostu wyć i jest mi po prostu po ludzku bardzo przykro.
Nie wiem co mam teraz robić…nie piłem nigdy alkoholu zbyt dużo,ale teraz mam ochotę pić i nie przejmować się niczym, bo gorzej już chyba nie może być
Pierwszy raz coś mnie tak mocno zabolało i ktoś mnie tak skrzywdził..
Wielu pewnie powie, że to bait i sam bym chciał, żeby tak było, jednak nie zawsze wszystko jest zmyślone i udawane jak wszędzie
Dajcie jakieś słowa wsparcia, bo nie wiem co dalej…

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc #seks #rozstanie #smutek #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630893d1d9831df4c004a724
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to nie bai to napisałeś o tym w najgorszym miejscu w jakim tylko mogłeś - lepiej skasuj ten wpis. Pozbieraj sobie myśli przez kilka dni na tym co ona powiedziała i co ty zrobiłeś i podejmij decyzję czy chcesz z nią o tym pogadać otwarcie czy ją olać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak juz zauważyłeś, zawsze bedziesz miał taki rozmiar a nie inny. I absolutnie nie da się tego zmienic, tak jak np. Wielkość piersi itd.

Nie wiem co poradzic, pewnie tylko szuksc kogos dla kogo wielkosc nie ma znaczenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam znajomego, ktory mial podobna sytuacja. laska zalila sie koleżankom (akurat troche inny powod) nic oczywiscie mu nie mowiac. no i sie rozstali. facet jak ty, zalamany. po paru miesiacach znalazl mlodszy o wiele model i dymaja sie 2 razy dziennie. Zupelnie inny czlowiek. Glowa do gory, bedzie dobrze!
  • Odpowiedz
SystematycznaPantera: Słowa padły i będą już zawsze brzęczeć w Twojej głowie.
Siur Ci również już nie urośnie. Zapomnij o tym związku, mimo tego, że wypowiedziane słowa będą już zawsze z Tobą, to próbuj z kolejnymi, uwierz mi, są takie, które nie będą z powodu 13cm robić problemu. Bardzo Ci Miras współczuję, Twoje życie seksualne długo nie wróci do normy, brak pewności siebie zostanie z Tobą na długo :-( Choć zupełnie niepotrzebnie
  • Odpowiedz
@Kanarynka: w zasadzie jakby ona pocwiczyła mięśnie Kegla to oboje by zyskali na doznaniach w trakcie stosunku. Komplet kulek gejszy i jazda

Skoro on nie powiększy sobie sprzętu to ona mogłaby zadbać o swój komfort w trakcie stosunku.
  • Odpowiedz
@kocha_to_poczeka: w sumie nie wiemy czy udawala. Autor o tym nie wspomina, więc może nie udawala tylko po prostu ich nie miala?
A może #!$%@?ła ją ta 30min gra wstepna? Ja osobiscie niecierpie takich gierek, bo to strata czasu - jak juz uda nam sie znalezc czas na segzy to chcę to mieć jak najszybciej z głowy, bo mam jeszcze inne rzeczy do roboty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie czuje nic to raczej chodzi o grubosc a nie dlugosc. Od biedy to mozesz sobie pogrubic pare cm za 5k. Ale lepiej znalezc taka ktora nie ma wiadra miedzy nogami i czuje nawet jak jej jednego palucha wsadzisz.

  • Odpowiedz
ale nie żeby od razu kończyć czteroletni związek


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: ale to już się stało, przecież on ja już wyprosił z mieszkania,
tak wyproszona osoba nie będzie już chciała gadać,mógł wykorzystać inne opcje ale poszedł na całość, teraz musi się pozbierać i poszukać innej laski a nie wpadać w depresje
na to ma jeszcze czas
  • Odpowiedz
@Piotroooo: to ona powinna z nim pogadac, a nie z #!$%@? kolezankami. w zwiazku sie nie uklada, #!$%@?, zadzwonie do psiapsi, na pewno mi doradzi. dziecinada. poza tym jesli ona nie ma bolca na boku, to stawiam wszystkim piwo. po takich zagraniach tez zwiazek nie ma przyszlosci imo.
  • Odpowiedz