Wpis z mikrobloga

Kurier z DPD zostawił znajomemu paczkę pod mieszkaniem z wózkiem dziecięcym za +5k. Podrobił podpis i pojechał. Znajomy wózek zabrał, zgłosił że ktoś paczkę #!$%@?ł. Dostanie nowy wózek który zwróci "bo za duży" i dostanie kasę z powrotem. Takim sposobem ma wózek za darmo.Bardzo przyjanuszował czy tylko trochę? #logikaniebieskichpaskow #pracbaza #kurier
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Questa22: oczywiście że są listy "trudnych" klientów. Czasem nawet obejmujące kilku różnych dostawców w danym rejonie. Jak dostajesz listę paczek do rozwiezienia to masz też info o tym że jedziesz do takiego przypadku. Niektórzy mają wywalone a inni potrafią takim wbijać dzień w dzień że nikogo nie zastali przy odbiorze lub zwyczajnie #!$%@? paczka o ziemię.
śmieciem tu jest kurier. Zostawi paczkę, podrobi podpis


@thewickerman88: @GrzegorzPorada: Twój stary.
Kurier najpewniej machnął COV czy inne oznaczenie (COV w Europie stosuje UPS) bo od czasów wirusa wręcz nie stosuje się podpisów wcale. A znajomy polaczek niech sie spodziewa policji lada moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrzegorzPorada: @iCruncher: Moi rodzice zamawiali bagażnik rowerowy thule na hak chyba za 3,5k . Ojciec siedzi w domu patrzy dostaje powiadomienie że paczka odebrana , on nie odbierał , na domofon nikt nie dzwonił , przez płot by jej nie wrzucili , wychodzi przed płot nigdzie paczki nie ma. Nagle dzwoni do niego telefon. Odbiera tu jakaś kobieta że ma paczkę do nas bo kurier zadzwonił na domofon wywalił pakę
@thewickerman88: dokładnie, kiedyś pracowałem na magazynie to non stop kieras przychodził z wydrukowanym jakimś krzywym podpisem kuriera i pytaniem czy to mój podpis. Nauczył się #!$%@? jeden z drugim mojego nazwiska i podpisywali jak #!$%@?. Później przychodził kierownik jakiegoś działu, paczkę zabierał, a drugi chodził i jej szukał bo jakichś papierów ze środka potrzebował. Cyrk.
to jest oszustwo a ty o tym wiedząc i jeszcze pisząc o nim w internecie jesteś to prawnie zamieszany


@ciasteczkowy_otwur: @GrzegorzPorada: Machina właśnie ruszyła, owszem weekend więc może dopiero od poniedziałku zacznie sie postępowanie ale już jest wszystko uruchomione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

śmieciem tu jest kurier. Zostawi paczkę, podrobi podpis

kurierowi nic nie grozi, nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności, nie martw się

no to
@GrzegorzPorada: powiem to wprost- Twój kumpel jest takim samym oszustem jak kurier a nawet gorszym. Czemu? Bo nie tylko oszukał ale też okradł sprzedawcę bo to ten będzie stratny o jeden wózek.
Takie samodzielne wymierzanie sprawiedliwości z jednej strony rozumiem bo firmy kurierskie mają niestety dość mocno w dupie jak pracują kurierzy a przynajmniej tego doświadczyłem parę razy.
powiem to wprost- Twój kumpel jest takim samym oszustem jak kurier a nawet gorszym. Czemu? Bo nie tylko oszukał ale też okradł sprzedawcę bo to ten będzie stratny o jeden wózek.


@Kambiodolor2137: Odpowiedzą za to, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile to prawda oczywiście. Ale Mireczek będzie najpewniej doprowadzony na komisariat bądź od razu przed sąd i ciekawe na ile będzie chciał znajomego/kuzyna kryć. Ale tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
i tak powinien zrobić zamiast podrabiać podpis i narażać człowieka na straty. Przy ukradzionej paczce która jest w firmie kurierskiej oznaczona jako dostarczona skarga nic ci nie da. Nic nie odzyskasz. Potwierdzą z GPSem że kurier był pod twoim adresem i gówno zrobisz, będziesz 5k w plecy bo chłop się nie trzymał procedur.

@thewickerman88: no skraega da, bo podpis nie był odbiorcy, czyli kurier podjechał dla niepoznaki, a paczkę ukradł. Proste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: tru xd ten, który mi zostawiał paczki bez dawania znaku życia, też z DPD, w dodatku Ukrainiec albo Białorusin, bo moje nazwisko przekręcał na protokołach odbioru
bordo to jednak stan umysłu


@malinq: Pochwalasz złodziejstwo i takie cwaniactwo? W Europie paczki kurierzy zostawiają przed domami i jest święty spokój. A Polaczka od razu trzęsie żeby zakombinować i ukraść (nawet swoją własną xD). Od razu grono ekspertów o "podpisach" xD
Pochwalasz złodziejstwo i takie cwaniactwo?


@Saeglopur: oczywiście, że nie. Paczka powinna zostać przekazana odbiorcy we właściwy sposób. Za to zapłacił i to mu się należy. Polska też jest w Europie i tutaj się paczek przed domami nie zostawia chyba, że odbiorca wyrazi na to zgodę. Nie każdy mieszka na osiedlu zamkniętym, nie każdy ma klatkę schodową na klucz/kod, ale widać w kurierce pracują takie tępe łby, że nawet to ich przerasta.