Wpis z mikrobloga

Kurier z DPD zostawił znajomemu paczkę pod mieszkaniem z wózkiem dziecięcym za +5k. Podrobił podpis i pojechał. Znajomy wózek zabrał, zgłosił że ktoś paczkę #!$%@?ł. Dostanie nowy wózek który zwróci "bo za duży" i dostanie kasę z powrotem. Takim sposobem ma wózek za darmo.Bardzo przyjanuszował czy tylko trochę? #logikaniebieskichpaskow #pracbaza #kurier
  • 71
  • Odpowiedz
@olinek_okraglinek: śmieciem tu jest kurier. Zostawi paczkę, podrobi podpis, jak ktoś taką paczkę zabierze to kolega opa jest bez kasy i bez towaru i często jest tak że firma kurierska odmawia jakiejkolwiek odpowiedzialności. Właśnie przez działanie kuriera. Tylko jeśli kurier oberwie po dupie i straci finansowo to się nauczy że ma wykonać swoją robotę i dostarczyć paczkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@thewickerman88: to go nie usprawiedliwia. Od tego sa skargi. Gdyby nie takie śmieci co kłamią że nie dostali paczki to sprzedawcy nie traktowaliby wszystkich klientów jak potencjalnych złodziei. Następnym razem kurier powinien zostawić awizo i wywieźć paczkę do punktu odbioru gdzieś na zadupiu żeby musiał sobie kolega wziąć wolny dzień żeby to odebrać..
  • Odpowiedz
Następnym razem kurier powinien zostawić awizo i wywieźć paczkę do punktu odbioru gdzieś na zadupiu żeby musiał sobie kolega wziąć wolny dzień żeby to odebrać..


@wunrz: i tak powinien zrobić zamiast podrabiać podpis i narażać człowieka na straty. Przy ukradzionej paczce która jest w firmie kurierskiej oznaczona jako dostarczona skarga nic ci nie da. Nic nie odzyskasz. Potwierdzą z GPSem że kurier był pod twoim adresem i gówno zrobisz, będziesz 5k
  • Odpowiedz
@thewickerman88: sam byłem kurierem w dpd i serio, jedynie co to w biurze powiedzą "proszę następnym razem tak nie robić" i tyle, za to koleś któremu paczka "zniknęła" będzie już miał zawsze paczkę w najdalszym możliwym punkcie odbioru - zawsze robi się taką karę dla tych klientów którzy podpadną kurierowi
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: adres z Wrocławia? Kilka dni temu w podobny sposób kurier DPD podrzucił mi paczkę z wgniecionym rogiem z komputerem w środku - zostawił paczkę a zamiast użyć dzwonka jak wszyscy ludzie to cicho zapukał i debil szybko uciekł :-/
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Podobnie to kiedyś rozegrałem bo kurier zostawił paczkę #!$%@?-wie-gdzie i mnie nawet nie poinformował a ja jak głupi czekałem. Zgłosiłem na infolinii i kręciłem małysza że paczka zaginęła i nie wiem gdzie jest. Różnica polega na tym, że po nakręceniu dymu się dogadałem i tylko skargę puściłem. Z nimi się nie da inaczej ale kolega chyba przesadził.
  • Odpowiedz
@wunrz: skarga nożna sobie dupę podetrzeć. Nie popieram znajomego, bo ja bym pewnie nawet na to nie wpadł, ale liczę że magiczna ręka wolnego rynku zweryfikuję. Firma od wózków po poniesieniu strat wybierze innego dostawcę. Przez to DPD straci klienta i zacznie lepiej dobierać pracowników. W ten sposób cały system ulegnie poprawie...

  • Odpowiedz
Kurier z DPD zostawił znajomemu paczkę pod mieszkaniem z wózkiem dziecięcym za +5k. Podrobił podpis i pojechał. Znajomy wózek zabrał, zgłosił że ktoś paczkę #!$%@?ł. Dostanie nowy wózek który zwróci "bo za duży" i dostanie kasę z powrotem. Takim sposobem ma wózek za darmo.Bardzo przyjanuszował czy tylko trochę? #logikaniebieskichpaskow #pracbaza #kurier


@GrzegorzPorada: Kurier dostanie rok w zawiasach a kolega 5 ;) Pozdrów kolegę
Tak z czystej przezorności wyślę twój wpis do
  • Odpowiedz