Wpis z mikrobloga

Wczoraj jechałem pociągiem do domu, ale wsiadłem do złego i jak tylko to ogarnąłem to wyskoczyłem na stacji Prabuty(pociąg jechał ze Szczecina do Olsztyna, ja wsiadałem w Gdańsku), lecz ze stresu zostawiłem deskorolkę elektryczną w środku (Exway Flex). Zaraz po tym jak wyskoczyłem, zadzwoniłem na infolinię intercity i podałem pociąg IC85104 Bryza, wagon z przewozem dla rowerów, jak wyglada deskorolka i poprosiłem aby kierownik pociągu ja zabrał i schował a ja kiedyś przejadę się do Olsztyna ją odebrać. Pani z infolinii powiedziała, że postara się to ogarnąć. Dziś do mnie dzwoni, że jak pociąg przyjechał do Olsztyna deskorolki już nie było, a wystarczyło jak prosiłem zaraz ją zabezpieczyć :(. Wrzucam fotkę. Może ktoś jechał wczoraj tym pociągiem i widział dechę?
#pkp #pomagajzwykopem #zalesie
Crupick - Wczoraj jechałem pociągiem do domu, ale wsiadłem do złego i jak tylko to og...

źródło: comment_1661494969KURdQAVEeHiuTKuJriEVBH.jpg

Pobierz
  • 34
@xDyzio: @Crupick Pytanie jak szybko pani przekazała informację do kierownika pociągu. Pewnie nie za szybko. Możesz spróbować zgłosić kradzież na policje i do intercity aby zabezpieczyli nagrania, bo chyba IC posiada kamery. W sumie też do PKP S.A lub PKP PLK można by wystąpić o zabezpieczenie nagrań z dworców lub peronów (o ile są z monitoringiem). Mi ukradli hulajnogę spod supermarketu z kamerą, ale niestety policja umorzyła po tygodniu sprawę.
A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@CrupickJak ktoś napisał, wyślij maila z prośbą o zabezpieczenie monitoringu podając numer pociągu oraz wagon w którym byłeś i odcinek od którego podróżowałeś do końca relacji pociągu z zaznaczeniem że będzie on wykorzystany podczas prowadzenia czynności przez policję ze względu na zgłoszoną kradzież mienia. Wysyłając maila zaznacz opcję potwierdzenia odbioru wiadomości żebyś wiedział kiedy została ona odczytana.
Mamy nadzieję że zguba się znajdzie.