Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Credek: masz do wyboru martwić się i ryzykować zarażenie i śmierć, lub iść do lekarza na konsultację i ewentualny zastrzyk który Cię nic nie kosztuje. Twoje życie, Twój wybór.
  • Odpowiedz
wychodząc rano z klatki wiewiórka która siedziała na daszku wystaraszyla się drzwi


@Credek:
Wychodząca z klatki wiewiórka drzwi się wystraszyła? Upewniam się tylko, czy dobrze rozumiem xD
  • Odpowiedz
@henk: dostałem p-żółtaczce + surowica + szczepienie p-wściekliźnie. Kuli mnie od nóg do rąk przez dupsko. Potem musiałem co tydzień czy dwa jeździć na kolejną pojedyńcza dawkę szczepionki
  • Odpowiedz
@Credek: wścieklizna jest już bardzo rzadka. Z drugiej strony- po prostu dostaniesz jakąs tam serie zastrzykow, nie pamietam dokładnie. Najlepiej poradzić się lekarza i niech on zdecyduje.
  • Odpowiedz
wścieklizna jest już bardzo rzadka


@hellyea: nie w mazowieckim

"W 2019 roku stwierdzono w Polsce tylko 1 przypadek wścieklizny wśród zwierząt – u lisa. W 2020 roku odnotowano 12 zachorowań, w tym 10 u zwierząt dzikich (lisów i nietoperzy) i 2 u zwierząt gospodarskich/domowych – krowy i psa. Tymczasem w 2021 roku mieliśmy 110 potwierdzonych zachorowań u zwierząt na Mazowszu."
  • Odpowiedz
wścieklizna jest już bardzo rzadka


@hellyea: nie w mazowieckim

"W 2019 roku stwierdzono w Polsce tylko 1 przypadek wścieklizny wśród zwierząt – u lisa. W 2020 roku odnotowano 12 zachorowań, w tym 10 u zwierząt dzikich (lisów i nietoperzy) i 2 u zwierząt gospodarskich/domowych – krowy i psa. Tymczasem w 2021 roku mieliśmy 110 potwierdzonych zachorowań u zwierząt na Mazowszu."

@megawatt: Ło panie, to nie wiedziałam, że w
  • Odpowiedz