Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy powinnienem się martwić?


@Credek: minęły już 3h, więc nogę trzeba uciąć przy samej doopie, inaczej zmutujesz i, tak jak pisał @goferek: , będziesz wydawał pół pensji na #!$%@? orzechy.
  • Odpowiedz
@Credek: Z jednej strony szansa że była chora jest pewnie mniejsza niż 10%, z drugiej umieranie na wściekliznę jest straszną śmiercią. Wybieraj czy się zaszczepić przeciw wściekliźnie czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@graf_zero: Na dodatek koszt redukcji ryzyka jest zerowy - zastrzyk ze szczepionką.

Nauka, o ile pamiętam, zna tylko dwa przypadki, w których wyleczono wściekliznę u człowieka.
  • Odpowiedz
@Credek: będziesz miał wściekliznę i umrzesz

i bardzo dobrze, bo w tym kraju od ponad 50lat nikt nie umarł na wściekliznę, więc dobrze by było mieć udokumentowanego wykopka umierającego na wściekliznę po to by ludzie nie żydzili szczepić piesków
  • Odpowiedz
@Credek: zasuwaj na Wolska do zakaźnego. Jeśli dobrze kojarzę to tam wiszą kartki że na zastrzyki przeciw wsciekliznie wpuszczaja bez kolejki. Najlepiej zadzwoń i podpytaj
  • Odpowiedz
@Credek: mnie ugryzł nietoperz rok temu podczas pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) dostałem komplet bodajże 21 zastrzyków i żyję. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało. A szpital to wybierz od razu typu 'zakaźnego' bo będziesz się odbijał od 3 niczym ja, bo to brakowało surowicy albo szczepionki. Jak z wawy to polecę Wolski
  • Odpowiedz
@Credek: na jutubach jest sporo materiałów mówiących o tym czy jest się martwić, możesz pójść do lekarza albo zagrać w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pocieszenie powiem, że jak zagrasz będziesz miał 50% szans( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz