Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Credek: o kurna myślałem że ja mam takie szczęście w życiu, a tu jest jakiś ktoś na świecie, kogo zaatakowała wiewiórka XDDDD dzięki mordo, zrobiłeś mi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najczęściej dochodzi w wyniku pogryzienia przez c


@maciekalien: W jakiejś książce sprzed dekad czytałem o przypadku jak gówniaka za nogawkę chwicił lisek. W domu matka łatała spodnie, zakłuła się igła i kaput.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Tak do wszystkich bo bylem w pracy - wiewiórka siedziała na daszku przed wejściem, nie widziałem jej, otworzyłem drzwi i zamykając się trzasnęły a ja już byłem dwa kroki dalej za daszkiem. Ruda się chyba wystraszyła tych zamykających drzwi i skoczyła w miejsce gdzie akurat postawiłem nogę. Nie nie ugryzła mnie tylko się odbiła i #!$%@? zadrapała jak widać na zdjęciu.
Wróciłem do domu, zdezynfekowalem i do pracy. Na razie chodzę i
  • Odpowiedz
@Credek: Serio to naprawde jak poważnie do tego nie podejdziesz to to jakiś bajt jestXD
Gdybasz co może się stać i ryzykujesz - nie ma leku na wścieklizne. Na szali masz nagrodę darwina.
Jak jesteś hazardzistą i lubisz adrenaline to przyklej plastra i zbieraj zakłady.
I testament napisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Credek: Masz 50 procent szans albo przeżyjesz albo nie. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz